Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Bílina

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Bílině a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte radost svým nejbližším a vykouzlete jim úsměv na tváři. Postará se o to krásná květina. My ji ještě dnes doručíme po celé Bílině.

Potřebujete poradit s výběrem? Kytice v Bílině rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí. Neváhejte se na nás obrátit – dáme vám své tipy. Zdarma od nás máte kartičku se vzkazem. Anebo kytici předáme anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Bílina a okolí

Už brzo ráno pro vás vybíráme květiny přímo od dodavatelů, a to každý den. Můžeme proto zaručit, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí dodáme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Bíliny, Ledvic, Hostomic, Kaňkova, Braňan, Želenic, Lužic i do dalších všech měst a vesnic v okolí.

Naše kurýry práce baví, proto jsou připraveni vyrazit s vaším darem kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na Vás, jaké časové pásmo pro doručení určíte. Za osobní předání na adrese v pracovní dny si účtujeme 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Bílina?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci