Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Nestíháte, ale přesto chcete potěšit? Vyzkoušejte rozvoz květin!

01.08.2019 | Dana Rohová

Jak funguje rozvoz květin | KvětinyOnline

Ženy milují květiny. To je všeobecně známá věc. Muži zase ženám rádi dělají radost. Ale co dělat, když nestíháte, a přesto byste ženu svého života chtěli potěšit? Využijte donášku květin a jejich doručení prostřednictvím kurýra.

Rozvoz květin pro každou příležitost

Možná se ptáte, kdy můžete rozvoz květin na adresu využít? Odpověď je jednoduchá. Kdykoli a po celé České republice. Čerstvé a krásně voňavé květiny rozvážíme nejen v Praze, Brně, Plzni a Ostravě, ale po celé České republice. Najdeme i tu nejmenší vísku, třeba Holice nebo Mimoň a květiny doručíme i tam. Nic nás nezastaví.

Však také máme s rozvozem bohaté zkušenosti. Byli jsme jedním z prvních květinářství, které donáškovou službu květin začalo nabízet.

Má vaše manželka, maminka, babička, dcera, vnučka narozeniny nebo jmeniny a vy nejste poblíž, abyste jí osobně popřáli?

Narodilo se někomu blízkému miminko a vy nechcete obtěžovat novopečenou maminku svou návštěvou, ale zároveň jí chcete pogratulovat?

Něco jste provedli a žena vašeho srdce vás nechce ani vidět a vy nemáte šanci se jí omluvit? Květina je skvělou omluvenkou.

Jste na služební cestě a chcete partnerku potěšit a říct, že se vám stýská? Pošlete jí květinu.

Neodvažujete se dívku či ženu, ke které chováte ty nejkrásnější city oslovit a říct jí to z očí do očí? Pošlete jí květiny, které to řeknou za vás.

Rozvoz květin je zkrátka tou nejlepší volbou, když chcete někomu udělat radost nebo dát najevo, že na něj myslíte, i když jste zrovna kilometry daleko. Hodí se pro každou příležitost.

Jak rozvoz květin funguje?

Vše začíná objednávkou přes naše webové stránky. Na nich si vyberete květiny, které chcete doručit prostřednictvím rozvozu. Nikam nemusíte chodit, vše zařídíte z klidu domova, kanceláře, dokonce i ze zahraničí.

Samotný výběr kytice je z celého procesu nejdůležitější. Víte, jakou květinu má žena nejraději? Sestavte si vlastní kytici přesně dle jejích preferencí. Nevíte? Pak můžete vybírat z předem namixovaných kytic, které jsme pro snazší orientaci rozdělili podle příležitostí.

Můžete přidat i drobný dárek. Co třeba krabičku sladkého Raffaella? Nebo lahvinku Bohemia Sektu? Nezapomeňte doplnit také pár milých slůvek, které napíšeme na kartičku a přiložíme ji ke květinám.

Pak už stačí jen vyplnit pár údajů, zaplatit objednávku platební kartou a těšit se, jakou radost způsobí. My vás o doručení samozřejmě budeme informovat. Stejně tak se na vás obrátíme, pokud se našemu usměvavému kurýrovi nebude dařit kytici doručit.

Můžete ji nechat poslat domů, do kanceláře, nebo třeba ke kadeřnici či na manikúru, kde se žena bude právě nacházet. V každém případě ji překvapíte. To je přeci sen každé ženy, dostat kytici nádherných květin se vzkazem od svého milého. Bude si připadat výjimečně a hlavně milovaně.

Náš tip na závěr: I ženy mohou využít rozvoz květin a poslat kytici svému vyvolenému. Kytice pro muže už totiž dávnou nejsou tabu. Sestavte si vlastní kytici, nebo si vyberte z již navržených kytic pro muže. Uvidíte, jakou budou mít radost.

Měna
Jazyk