Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč - doručení ZDARMA

Jak probíhá donáška květin do ruky?

07.10.2019 | Dana Rohová

Zjistěte, jak probíhá donáška květin | KvětinyOnline

Darovat květiny je nejlepší a nejjednodušší způsob, jak někomu poděkovat, omluvit se, vyjádřit úctu, projevit city. Co když jste ale na míle daleko? Nebo se stydíte? Máme pro vás řešení. Donášku květin. Jak funguje?

Jak funguje dovoz květin?

Donáška květin je služba, kterou poskytují některá květinářství. Pokud ji chcete využít, zjistěte si, zda právě to vaše květinářství patří mezi ty, které takovou službu mohou nabídnout.

Víte, že naše květinářství KvětinyOnline zajišťuje rozvoz květin po celé ČR. Kytici doručí do všech měst včetně Petřvaldu a Dobrušky.

Pro koho je donáška květin do ruky vhodná?

  • Chcete ženu svého života potěšit a překvapit?
  • Nemůžete se zúčastnit oslavy, a přesto chcete oslavenci dát vědět, že jste nezapomněli?
  • Máte s partnerkou výročí, ale vy jste mimo domov?
  • Chcete se omluvit za to, co se vám příliš nepovedlo, ale bojíte se to udělat z očí do očí?
  • Rádi byste se vyznali ze své tajné zamilovanosti, ale stydíte se?

Vám všem a mnohým dalším může donášková služba pomoci.

Jak to celé probíhá?

Máte dvě možnosti. Buď zajdete do květinářství, odkud chcete květinu poslat, nebo vše zařídíte on-line. Některá květinářství přijmou i telefonickou objednávku. Kdo je mimo domov, třeba v zahraničí, pak do květinářství v místě domova určitě nepůjde a kytici i s donáškou objedná online.

Krok první: Navštivte webové stránky květinářství, které donáškovou službu nabízí.
Elektronická objednávka je mnohem pohodlnější, než když musíte do květinářství osobně. Navíc vše vyřídíte z pohodlí domova, z dovolené i služební cesty.

Krok druhý: Vyberte vhodnou kytici.
Máte jasnou představu o tom, jak by měla vypadat? Sestavte si ji. Nejste si jisti, jaké květiny se pro danou příležitost hodí? Inspirujte se z předem sestavených kytic, které jsou rozděleny právě dle příležitosti. Vybírat ale můžete také podle druhu jednotlivých květin nebo dle ceny.

Krok třetí: Objednejte ji!
Zvolte velikost kytice, přidejte nějaký ten dáreček navíc a kytici kupte. Vyplňte základní údaje, zaplaťte kartou a je to. O nic dalšího se již nemusíte starat.

Vámi vybranou kytici co nejrychleji kurýr doručí vaší vyvolené, nebo jiné osobě, které je kytice určena. Během několika málo hodin doručíme květiny nejen po Praze a okolí, ale po celé republice. Najdeme i tu nejmenší vísku s nejkrkolomnějším názvem, která ani není zakreslená na mapě.

Náš tip: Víte, že ke květině můžete nechat dopsat i vzkaz či věnování? Kartička je zdarma, stačí nám sdělit text a my ho ke kytici přidáme.

Krok čtvrtý: Čekejte, až se obdarovaná osoba ozve, že květiny obdržela
My vás o tom samozřejmě také budeme informovat. Stejně tak se na vás obrátíme v okamžiku, kdy nastane nějaký problém s doručením. Nenajdeme osobu, pro kterou je květina určena, nedozvonili jsme se apod. Ale slyšet veselý hlas obdarované? Tomu se nic nevyrovná.

Kytice, kterou ženě předá kurýr třeba v zaměstnání, vaší milé zaručeně vyvolá úsměv na tváři. Překvapí ji a vy získáte plusové body. Hýčkejte si ženu svého života. Dávejte jí najevo, že vám na ní záleží. A že jste tajný ctitel, který se bojí vyznat ze svých citů osobně? Pak není nic lepšího než to udělat právě prostřednictvím květin, které za vás doručí kurýr.

Měna
Jazyk