Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Jak funguje donáška květin?

13.04.2018 | Dana Rohová

Zjistěte, jak probíhá rozvoz a donáška květin | KvětinyOnline

Donáška květin je služba, kterou nabízí vybraná květinářství. Chcete třeba překvapit ženu, která je pro vás v životě velmi důležitá? Nemůžete být po jejím boku ve významný den, jakým jsou například narozeniny? Nebo prostě jen chcete vykouzlit úsměv na její tváři? Poté je donáška květin přesně to, co hledáte. A pokud nemáte velké zkušenosti s objednáváním květin a jejich donáškou, jistě vás bude zajímat, jak to celé funguje. Tak pojďme na to.

Trocha historie nikdy neuškodí

S dozvozem květin máme bohaté zkušenosti. Naše květinářství KvětinyOnline.cz, které jsme otevřeli roku 2003, bylo totiž jedním z prvních, které v České republice začalo s donáškovou službou květin. Tuto službu jsme začali poskytovat pod hlavičkou Azalea květiny. Dnes nás najdete pod jménem KvětinyOnline a zajišťujeme rozvoz květin po Praze a celé ČR pro každou příležitost. Dbáme na to, aby byly vždy čerstvé a pokaždé vykouzlily úsměv na tváři obdarované ženy.

Víte, že v roce 2017 se náš shop dostal do finále soutěže Shop roku?

Od objednávky až po dodání

V mnoha případech se objednávka kytice s donáškou provádí prostřednictvím webových stránek, stejně jako byste si chtěli zakoupit jakýkoli jiný produkt na některém z e-shopů. V některých květinářstvích je možné květiny objednat také osobně nebo prostřednictvím telefonu, nicméně věříme, že elektronická objednávka je mnohem pohodlnější. Je jedno, zda jste právě doma, v kanceláři nebo na dovolené, kytici si snadno objednáte odkudkoli na světě.

Důležitý je především výběr vhodné kytice, která vaši ženu, přítelkyni, maminku, sestru nebo jinou pro vás důležitou ženu zaručeně potěší. Abychom vám tento krok co nejvíce usnadnili, jednotlivé kytice jsme na svých stránkách rozdělili podle příležitostí. Vybírat můžete také na základě ceny, druhu květiny nebo si sestavit kytici vlastní. Zadání objednávky je potom velmi jednoduché a rychlé. Stačí vyplnit pár základních údajů, zaplatit kartou a o nic dalšího se už nemusíte starat.

Vybrané a objednané květiny následně co nejrychleji doručíme vaší vyvolené – do několika hodin a na kteroukoli adresu v České republice. Na požádání přidáme ke kytici zdarma vzkaz s blahopřáním nebo věnováním. A pokud byste si přáli s kyticí poslat ještě nějakou drobnost, je možné u nás přiobjednat Raffaello. Jakmile kytici doručíme, dáme vám vědět.

Náš tip: Provařte si večer s květinovým twistem a objednejte si "Florální gourmet". Každá kytice bude jako kulinářská show a my ji doručíme až k vašim dveřím, ať už jste kdekoli v České republice, i do menších měst, jako jsou Slaný nebo Brno, i dnes.

Proč využít donáškovou službu květin?

Kytice s dovozem každou ženu potěší a zároveň ji také překvapí. Ženy mají rády překvapení, i když někdy tvrdí, že tomu tak není. A překvapení ocení obzvlášť, pokud se bude jednat o nádhernou kytici.

Obdarovaná žena si potom bude připadat výjimečně a na okamžik, kdy ji kytice od vás zahřála na srdci, ještě dlouho nezapomene. Kytice s donáškou se hodí téměř pro každou příležitost – na narozeniny nebo k svátku, k promocím, na Valentýna či První máj, z lásky nebo jen tak pro radost.

Náš tip: Zorganizujte si květinový večer a objednejte si "květinové hity". Každá kytice bude mít svůj vlastní part a my ji doručíme s hudebním vystoupením kamkoliv v České republice, včetně Rousínova nebo Kdyně, i dnes.

Komu je služba určena?

Dovoz květin skvěle poslouží všem mužům, kteří chtějí své ženy hýčkat. Je určený především pro ty, kteří chtějí svou milovanou potěšit nebo nemohou být součástí jejího důležitého dne. Důvodů může být více – například služební cesta, zahraniční stáž a další. Doručené květiny jí alespoň připomenout, jak moc je pro vás důležitá a že na ni myslíte. Květiny s donáškou rádi volí také anonymní ctitelé, kteří chtějí svou lásku prozatím vyznávat tajně.

Není výjimkou, že donáškové služby využívají také ženy. Chtějí tak potěšit například svoji maminku nebo kamarádku. Příležitostí pro zaslání květin je však mnohem více.

Měna
Jazyk