Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Petřvald

Ženy si zaslouží být hýčkány. Udělejte své milované radost třeba krásnou květinou, která jí připomene, jak je výjimečná. Nejen v Petřvaldu rozvážíme květiny už 15 let – za tu dobu se z nás stali opravdoví odborníci na radost. Víme, jak vyjádřit lásku, připomenout společné chvíle nebo popřát štěstí před důležitou pracovní schůzkou.

A rádi se s vámi o toto tajemství podělíme. Na našich stránkách naleznete květiny, které jsou vhodné pro každou příležitost a řeknou za vás téměř vše. A pokud byste snad chtěli ještě něco dodat, přidáme zdarma vzkaz nebo přání dle vašeho výběru.

Rozvoz květin Petřvald a okolí

Každý den pro vás vybíráme čerstvé květiny, které během několika hodin dovezeme do všech částí Petřvaldu i jeho okolí. Stačí jen vytvořit objednávku – to můžete udělat z práce nebo z pohodlí svého domova. O vše ostatní se postaráme my.

Mohlo by vás zajímat ohledně dodávky květin Petřvald

  • Pugét dodáme i do okolních obcí jako např.: Lazy, Šumbark, Radvanice, Podlesí Michálkovice a další.
  • Dnes přiložíme kartičku s textem Vašeho přání zdarma.
  • Dnes ke kytici přidáme výživu pro řezané květiny zdarma.
  • Telefonická podpora denně 8:00 – 18:00 hod.
  • Zákaznická linka: +420 602 686 696
  • Také zajistíme rozvoz květin po celé České republice

 


Nevyhovuje Vám Petřvald?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci