Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Ostrava

Překvapte svou milou, maminku nebo kolegyni rozmanitou kyticí z růží, gereber, lilií či různých druhů rostlin. Květiny doručíme ještě dnes po celé Ostravě a okolí. Pugét můžete zvolit také dle příležitosti nebo ceny.

Na výběr máte více než 300 aranží v populárních kategoriích „pro radost“, „pro zamilované“ nebo „slavnostní“. Naši kurýři rozvezou kytice v moravskoslezské metropoli vždy zaručeně čerstvé. Zdarma můžeme přidat vaše přání nebo vzkaz, který přiložíme k vašemu daru.

Rozvoz květin Ostrava a okolí

Vámi zvolená kytice udělá radost ženě vašeho srdce ještě dnes. Společně s květinou jsme schopni doručit také skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu. Je to jen na vás.

Řidiči dojedou za příjemkyní daru kamkoli po Ostravě, případně i do Klimkovic, Vřesiny, Vratimova, Paskova, Velké Polomi, Krmelína, Řepiště a do dalších měst a obcí v okolí.

Objednávky na ten samý den přijímáme do 17:00 hod. Kurýři jsou schopní předat květinový dar kdykoli v čase 8:00-20:00 hod. sedm dní v týdnu. Cena této služby při využití v pracovní dny je 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

A kdybyste potřebovali poradit, máme pro vás k dispozici hotline. Volat můžete denně na tel. číslo 602 686 696 v čase 8:00-18:00 hod.

Nevyhovuje Vám Ostrava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci