Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Ostrava a okolí

  • K doručení zítra po Ostravě a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k rozvozu květin v Ostravě

Místo předání květiny v Ostravě a okolí není omezeno. Může být na soukromé adrese, ve firmě nebo restauraci, hotelu, kadeřnictív... kterýkoli den v týdnu mezi 8. a 20. hodinou.

  • Cena za rozvoz kytice kurýrem v pracovní dny je 129 Kč.
  • V So, Ne a státní svátek 250 Kč.
  • Ceny jsou paušální a platné pro Ostravu, Moravskoslezský kraj a celou ČR.

Čas doručení kytice a její předání

Květinové dary rozvážíme v Ostravě Po-Ne. Květinový dar předají kurýři od 8:00 do 20:00 hodin. Vy sami si v objednávce určíte čas příjezdu řidiče na adresu v tří hodinových pásmech. Dovoz květin zvládneme i do 120 min. od objednání. Při předání je kurýr diskrétní a informace o objednavateli nesděluje.

Volba květiny a objednání

Na výběr máte více než 100 aranží až ve 4 různých velikostech. Pro přehlednost jsme je roztřídili do kategorií. Nejoblíbenější sekce jsou pro radost, pro zamilované a slavnostníPugét můžete zvolit také dle příležitosti nebo ceny.

Společně s květinou doručíme i malou pozornost - krabičku Raffaella, skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu. Je to jen na vás. Zdarma přidáme vaše originální přání nebo vzkaz, který přiložíme k vašemu daru.

Požadavek na termín předání, jméno a adresu obdarované vč. textu na přáníčko uvedete ve formuláři. Platbu zadáte platební kartou nebo okamžitým převodem.

Naše kytice

Rostliny denně nakupujeme u farmářů a dodavatelů. Kytice váží profesionální floristky. Ke květinové aranži zdarma přidáme výživu pro rostliny pro prodloužení jejich čerstvosti. Kurýři jezdí v klimatizovaných vozech pro udržení požadované transportní teploty.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Požadujete rozvoz květin do jiného města?

Květiny doručujeme po celé ČR. Mrkněte se do přehledu míst dovozů. Nenašli jste požadovanou obec? Buďte bez obav, opravdu kytici předáme do jejích rukou dle vašeho požadavku.

Měna
Jazyk