Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Ostrava

  • Květiny doručíme po Ostravě a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Rozvoz květin Ostrava a okolí - cena

  • Cena za rozvoz kytice kurýrem v pracovní dny je 129 Kč.
  • V so, ne a státní svátek 250 Kč.
  • Ceny jsou paušální a platné pro Ostravu, Moravskoslezský kraj a celou ČR.

Čas doručení kytice v Ostravě

Květinové dary rozvážíme v Ostravě po-ne. Květinový dar předají kurýři od 8:00 do 20:00 hodin. Vy sami si v objednávce určíte čas příjezdu řidiče na adresu v Ostravě a okolí v tří hodinových pásmech. Dovoz květin zvládneme i do 120 min. od objednání. Při předání je kurýr diskrétní a informace o objednavateli nesděluje.

Volba kytice a objednání rozvozu květin v Ostravě

Na výběr máte více než 100 aranží až ve 4 různých velikostech. Pro přehlednost jsme je roztřídili do kategorií. Nejoblíbenější sekce jsou kytice k narozeninám, pro zamilované a slavnostní.  Pugét můžete zvolit také dle příležitosti nebo ceny.

Společně s květinou doručíme v Ostravě i malou pozornost - krabičku Raffaella, skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu. Je to jen na vás. Zdarma přidáme vaše originální přání nebo vzkaz, který přiložíme k vašemu daru.

Požadavek na termín předání v Ostravě, jméno a adresu obdarované vč. textu na přáníčko uvedete ve formuláři objednávky. Platbu zadáte platební kartou nebo okamžitým převodem.

Naše kytice

Rostliny denně nakupujeme u farmářů a dodavatelů. Kytice váží profesionální floristky. Ke květinové aranži zdarma přidáme výživu pro rostliny pro prodloužení jejich čerstvosti. Kurýři jezdí v klimatizovaných vozech pro udržení požadované transportní teploty.

Naše květiny dělají radost ostravským ženám a dívkám

Kytice "Princezně!" byla doručena do Slezské Ostravy během 2 hodin od objednání.Doručení kytice do kadeřnictví v Ostravě jsme stihli již za 2 hodiny.Kytice byla doručena přesně na čas do rukou obdarované v Ostravě Porubě.

Požadujete rozvoz květin do jiného města poblíž Ostravy?

Květiny rozvážku květin v Ostravě, Moravskoslezském kraji a nebo celé ČR. Mrkněte se do přehledu míst dovozů. Nenašli jste požadovanou obec? Buďte bez obav, opravdu kytici předáme do jejích rukou dle vašeho požadavku.

Měna
Jazyk