Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 129 Kč

Rozvoz květin Český Těšín a okolí

  • K doručení dnes po Českém Těšíně a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Českém Těšíně

Pohled na krásné květiny zaručeně rozzáří každý den. Překvapte svou milou nádhernou kyticí ke slavnostní příležitosti anebo jen tak pro radost. Pestré květiny ještě dnes doručíme po celém Českém Těšíně a okolí.

Zpříjemněte své milované den dvojnásob a přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Anebo rozvážku květin provedeme anonymně a adresátce v Českém Těšíně nesdělíme, kdo je zasílá. Záleží jen na vás.

Rozvoz květin Český Těšín a okolí

Vybírat můžete ze připravených 100 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Ke kytici zdarma přidáme i sáček s výživou pro prodloužení její životnosti.

Květiny dovezeme zkrátka po celém Českém Těšíně a i do dalších měst a vesnic v okolí. Předání zajistíme u obdarované doma, v zaměstnání, ale klidně i v kadeřnictví.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle. Dle svého požadavku si zvolíte časové pásmo, ve kterém se objeví náš kurýr u obdarované s vaším pugétem. Může to být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je je možné objednat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Český Těšín?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk