Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Karviná

  • Květiny doručíme po Karviné a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Rozvoz květin Karviná - cena za službu kukrýra

Rádi byste vám bízké osobě objednali rozvoz květin v Karviné? Chtěli byste tak dát na srozuměnou, že na ni myslíte? Pošlete jí kytici čerstvých voňavých květin. Vybranou kytici doručíme na karvinskou adresu a v okolí. Za tuto službu zaplatíte:

  • Předání květiny v Po-Pá 129 Kč
  • V So, Ne a státní svátek 250 Kč

Ceny jsou paušální a platné po celé České republice. Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny doručíme ještě dnes po celé Karviné i okolí. Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás v pracovní dny na tel. čísle 602 686 696 v čase 9-18 hod.

Objednání rozvozu květin v Karviné

Vybírat můžete z více než 100 kytic pro všechny příležitosti. Požadavek na dovoz vč. termínu a kontaktních údajů zadáte v objednávce. Vyplníte pouze nutné kontaktní údaje a zaplatíte platební kartou Visa, MaterCard nebo okamžitým převodem. Nezapomeňte připojit vzkaz pro obdarovanou osobu. Přiložíme ho ke kytici zdarma.

Proč si vybrat pro doručení květin v Karviné zrovna nás?

•    Rychlý rozvoz květin po celé České republice. Doručení zajistíme již do 2 hod. od objednání.
•    Květiny doručíme do několika hodin nejen v Karviné, ale i Praze, Brně, Ostravě, Plzni, a do všech dalších měst a vísek.
•    Datum a čas příjezdu kurýra na adresu si sami zvolíte. Čas předání můžete vybírat z časových pásem v rozpětí 3 hodin.
•    Doručujeme také o víkendech a svátcích s výjimkou letních prázdnin a vánočních svátků.
•    Zajistíme donášku kamkoliv si budete přát. Domů, do zaměstnání, na smuteční obřad do kostela, do hotelu, restaurace a na další místa.

Mohlo by vás zajímat

Do města u polských hranic rozvážíme kytice už 15 let. Každý den vybíráme květiny na zahradních trzích. Jedině tak zaručíme, že je do rukou obdarované předáme stoprocentně čerstvé. K pugétu lze objednat luxusní bonboniéru Raffaello, skleněnou vázu nebo Bohemia sekt.

Pro prodloužení čerstvosti květin zdarma přidáme sáček s výživou pro řezané květiny.

Kytici doručíme po Karviné a okolí

Květiny rozvážíme v Karviné, v blízkém okolí a po celé České republice. Pokud požadujete dovézt kytici do okolních měst a obcí, tak se mrkněte do soupisu lokací kam dojedeme. Nenašli jste požadovanou obec? Žádný problém, dojedeme i do vesnic, které nejsou v seznamu.

Měna
Jazyk