Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Karviná a okolí

  • K doručení zítra po Karviné a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Cena za rozvoz květin

Vybranou kytici doručíme na karvinskou adresu a v okolí. Za tuto službu zaplatíte:

  • předání květiny v Po-Pá 129 Kč
  • v So, Ne a státní svátek 250 Kč

Ceny jsou paušální a platné po celé České republice. Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny doručíme ještě dnes po celé Karviné i okolí. Pokud potřebujete poradit, kontaktujte nás v pracovní dny na tel. čísle 602 686 696 v čase 9-18 hod.

Objednání květin

Vybírat můžete z více než 100 kytic pro všechny příležitosti. Požadavek na dovoz vč. termínu a kontaktních údajů zadáte v objednávce. Vyplníte pouze nutné kontaktní údaje a zaplatíte platební kartou Visa, MaterCard nebo okamžitým převodem. Nezapomeňte připojit vzkaz pro obdarovanou osobu. Přiložíme ho ke kytici zdarma.

Mohlo by vás zajímat

Do města u polských hranic rozvážíme kytice už 15 let. Každý den vybíráme květiny na zahradních trzích. Jedině tak zaručíme, že je do rukou obdarované předáme stoprocentně čerstvé. K pugétu lze objednat luxusní bonboniéru Raffaello, skleněnou vázu nebo Bohemia sekt.

Pro prodloužení čerstvosti květin zdarma přidáme sáček s výživou pro řezané květiny.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Karviná?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk