Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Havířov

  • K doručení zítra po Havířově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Cena za rozvoz květin v Havířově a další informace

  • Dodání v pracovní dny stojí 129 Kč.
  • V ostatní dny (So, Ne, státní svátek) je částka za dovoz na adresu 250 Kč.
  • Ceny za donášku jsou paušální.

Doručení květin v Havířově a okolí běžně zvládáme již do 2 hod. od přijetí objednávky a platby. Kurýři jsou k dispozici od 8:00 hod. do 20:00 hod. včetně sobot, nedělí a svátků. Objednávky na doručení ještě dnes přijímáme v pracovní dny do 17:00 hod. V případě požadavku na dodání o víkendu je nutné objednat poslední pracovní den před dnem volna do 15:00 hod.

Předání na pracovišti nebo na soukromé adrese je vždy diskrétní.

Informace k rozvážce květin v Havířově

Sháníte dokonalou kytici na narozeniny, svátek, Valentýna nebo třeba svatbu? Vyberte si z široké nabídky našeho online obchodu. Květiny doručíme v Havířově přímo obdarované už do několika hodin. Zdarma přiložíme váš vzkaz nebo přání.

Kupte květiny on-line

Každý den si můžete v e-shopu vybrat z mnoha druhů čerstvých květin. Pestrá paleta růží, lilií, gerber a dalších květin vás překvapí. Uvážeme vám pestrou kytici, kterou doručíme na požadovanou adresu. Stačí si zvolit pugét vyplnit objednávku a zaplatit.

Online nákupy kytic s dovozem v Havířově si zamilujete. Pro zvýšení momentu překvapení objednejte společně s pugétem skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu.

Květiny nakupujeme denně od prověřených dodavatelů. Tím dosahujeme maximální čerstvosti rostlin. Pro prodloužení jejich trvanlivosti přidáme zdarma i výživu.

Překvapte květinou předanou kurýrem

Ať jste na cestách, v práci nebo dovolené, překvapte vám blízkou osobu v Havířově kyticí dodanou řidičem. Věřte, že jsme profesionálové a své práci rozumíme. A kdyby vás zajímalo, jak probíhá zpracování objednávky až po předání, podívejte se na krátké video, které jsme připravili.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Květiny doručujeme také do měst v okolí Havířova

V případě, že požadujete dovoz kytice v Moravskoslezském kraji, není problém. Naši kurýři také dováží květinové dary po celém Česku. Stačí, když se podíváte seznamu měst. A v případě, že požadovanou obec nedohledáte, není problém. Aranžmá dodáváme opravdu po celé ČR.

Měna
Jazyk