Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 129 Kč

Rozvoz květin Havířov a okolí

  • K doručení zítra po Havířově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k rozvážce květin v Havířově

Sháníte dokonalou kytici na narozeniny, svátek, Valentýna nebo třeba svatbu? Vyberte si z široké nabídky našeho online obchodu. Květiny doručíme v Havířově přímo obdarované už do několika hodin. Zdarma přiložíme váš vzkaz nebo přání.

Kupte online květiny s rozvozem v Havířově

Každý den si můžete vybrat z mnoha druhů čerstvých květin. Pestrá paleta růží, lilií, gerber a dalších květin vás překvapí. Uvážeme vám pestrou kytici, kterou doručíme na vámi zadanou adresu. Stačí si zvolit pugét a zadat objednávku.

Online nákupy kytic s dovozem v Havířově si zamilujete. Pro zvýšení momentu překvapení objednejte společně s pugétem skleněnou vázu nebo láhev Bohemia sektu.

Květiny nakupujeme denně od prověřených dodavatelů. Tím dosahujeme maximální čerstvosti rostlin. Pro prodloužení jejich trvanlivosti přidáme zdarma i výživu.

Cena za rozvoz květin v Havířově a další informace

  • Ceny za donášku jsou paušální. Dodání v pracovní dny stojí 129 Kč a v ostatní dny (So, Ne, státní svátek) 250 Kč.
  • Doručení květin v Havířově a okolí běžně zvládáme již do 2 hod. od přijetí objednávky a platby.
  • Kurýři jsou k dispozici od 8:00 hod. do 20:00 hod. včetně sobot, nedělí a svátků.
  • Předání na pracovišti nebo na soukromé adrese je vždy diskrétní.
  • Objednávky na doručení ještě dnes přijímáme v pracovní dny do 17:00 hod. V případě požadavku na dodání o víkendu je nutné objednat posledení pracovní den před dnem volna do 15:00 hod.

Překvapte květinou předanou kurýrem

Ať jste na cestách, v práci nebo dovolené, překvapte vám blízkou osobu v Havířově kyticí dodanou řidičem. Věřte, že jsme profesionálové a své práci rozumíme. A kdyby vás zajímalo, jak probíhá zpracování objednávky až po předání, podívejte se na krátké video, které jsme připravili.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Havířov?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk