Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 129 Kč

Rozvoz květin Frýdek-Místek a okolí

  • K doručení zítra po Frýdku-Místku a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Frýdku-Místku

Je vaše milá ve Frýdku nebo Místku? Udělejte jí radost k svátku anebo jí jen tak zpříjemněte den. Vyberte pestrou kytici a zbytek nechte na nás. My ji ještě dnes doručíme po celém Frýdku-Místku.

S dovozem květin ve Frýdku-Místku máme zkušenosti

Květiny ve Frýdku-Místku rozvážíme už 15 let a jsme opravdu rychlí. S kyticí řidič dorazí za obdarovanou již za 2 hodiny od příjetí objednávky. Předání květinových aranží je vždy diskrétní a anonymní. A jelikož kytice vozíme jenom několik kilometrů, předáme je vždy zaručeně čerstvé.

Online zadání objednávky

Vybírat můžete z více než 100 kytic a jejich variant v našem internetovém katalogu. Za celou dobu jsme poznali, jaké kytice mají místní ženy a dívky v oblibě. Proto vám rádi poradíme s výběrem. A zdarma přidáme vaše osobní přání nebo vzkaz.

Ve formuláři si sami zvolíte čas, kdy řidič zazvoní na domovní dveře obdarované. Vybírat lze časy předání od 8:00 do 20:00 hod.

Objednávky na víkend a svátek přijímáme do 15:00 hod. posledního pracovního dne před dnem volna.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle za pušální ceny po celé ČR.

  • v Po-Pá - 129 Kč
  • v So, Ne a státní svátek - 250 Kč

Diskrétní předání květin

K přepravě využíváme klimatizované vozy, horko ani zima pugéty neohrozí. Naši kurýři dovezou květiny ve Frýdku-Místku a okolí kdykoli během dne v časových pásmech po 3 hodinách. Kytici předají do rukou obdarované. V případě její nepřítomnosti ji uloží u kolegů, sousedů... Informaci o odesilateli zásadně nesdělujeme dalším osobím.

Společně s kyticí bezplatně předáme i výživu řezaných rostlin pro prodloužení jejich čerstvosti.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Frýdek-Místek?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk