Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Frýdek-Místek

Je vaše milá ve Frýdku nebo Místku? Udělejte jí radost k svátku anebo jí jen tak zpříjemněte den. Vyberte pestrou kytici a zbytek nechte na nás. My ji ještě dnes doručíme po celém Frýdku i Místku.

Květiny ve Frýdku-Místku rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, jaké kytice mají místní v oblibě. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma přidáme přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Frýdek-Místek a okolí

Vybírat můžete z více než 300 kytic, které vždy doručíme zaručeně čerstvé. Naši kurýři je doručí, kamkoliv si budete přát. Společně s kyticí bezplatně předají i výživu řezaných rostlin pro prodloužení jejich čerstvosti.

Kytice rozvážíme po celém Frýdku-Místku, Nošovicích, Bašce, Dobré, Sviadnově, Staříči i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Ve formuláři si sami zvolíte čas, kdy řidič zazvoní na domovní dveře obdarované. Vybírat lze ze 3. hodinových časových pásem od 8:00 do 20:00 hod. Za využití služeb řidiče v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Frýdek-Místek?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci