Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Frýdek-Místek

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Frýdku-Místku a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Je vaše milá ve Frýdku nebo Místku? Udělejte jí radost k svátku anebo jí jen tak zpříjemněte den. Vyberte pestrou kytici a zbytek nechte na nás. My ji ještě dnes doručíme po celém Frýdku-Místku.

S dovozem květin ve Frýdku-Místku máme zkušenosti

Květiny ve Frýdku-Místku rozvážíme už 15 let a jsme opravdu rychlí. S kyticí řidič dorazí za obdarovanou již za 2 hodiny od příjetí objednávky. Předání květinových aranží je vždy diskrétní a anonymní. A jelikož kytice vozíme jenom několik kilometrů, předáme je vždy zaručeně čerstvé.

Online zadání objednávky rozvozu květin

Vybírat můžete z více než 100 kytic a jejich variant v našem internetovém katalogu. Za celou dobu jsme poznali, jaké kytice mají místní ženy a dívky v oblibě. Proto vám rádi poradíme s výběrem. A zdarma přidáme vaše osobní přání nebo vzkaz.

Ve formuláři si sami zvolíte čas, kdy řidič zazvoní na domovní dveře obdarované. Vybírat lze časy předání od 8:00 do 20:00 hod.

Diskrétní doručení květin ve Frýdku-Místku

K dopravě využíváme klimatizované vozy, horko ani zima pugéty neohrozí. Naši kurýři dovezou květiny ve Frýdku-Místku a okolí kdykoli během dne v časových pásmech po 3 hodinách. Za využití služeb řidiče v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč - doručujeme i o víkendech.

Společně s kyticí bezplatně předáme i výživu řezaných rostlin pro prodloužení jejich čerstvosti.


Nevyhovuje Vám Frýdek-Místek?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci