Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Paskov

Ve městě, které si dá do znaku Pannu Marii, si musí vážit žen. Víme, jak je ocenit ještě víc. Čerstvá květina doručená do rukou obdarované zaručeně potěší a navíc vydrží dělat radost na dlouho.

Denně je pro vás vybíráme u našich dodavatelů a vozíme přímo tam, kam si sami určíte. Rozvážení květin v Paskově a okolí svěřujeme spolehlivým kurýrům. Město i okolí dobře znají a vždy se vám budou snažit vyjít vstříc.

Doplňte objednávku osobním vzkazem nebo přáním zdarma. Předáme ho spolu s květinou. Celý proces vám zabere jen pár minut a vyřídíte ho odkudkoli, kde je připojení k internetu.

Rozvoz květin Paskov a okolí

Kurýři jsou přiraveni doručit květinové dary nejen v Paskově, ale i v Krmelíně, Řepišti, Žabeni, Nové Bělé i dalších měst a obcí v okolí.

Rozvážka se může uskutečnit v čase od 8:00 do 20:00 hod. Záleží jen na Vás, jakou dobu si zvolíte - dopoledne, odpoledne či večer. Příjezd řidiče v pracovní dny stojí 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

Vyzkoušejte naše služby a každou příští cestu do květinářství si už nejspíš rozmyslíte.


Nevyhovuje Vám Paskov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci