Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Opava

O krásách Opavy básnil už Petr Bezruč. Není divu, vždyť je plná půvabných žen. Žije v tomto slezském ráji i vaše vyvolená? Udělejte jí radost pestrou květinou. Ještě dnes ji doručíme po celé Opavě i okolí.

Po Opavě rozvážíme kytice už 15 let. Každý den vybíráme květiny na zahradnických trzích, a můžeme proto zaručit, že se k vám dostanou stoprocentně čerstvé. A protože nám na trvanlivosti pugétu opravdu záleží, přidáme zdarma výživu pro řezané rostliny.

Rozvoz květin Opava a okolí

Vyberte z více než 300 kytic její oblíbenou a doručení nechte na nás. Rádi vám poradíme s výběrem a bezplatně přidáme také vaše přání nebo vzkaz.

Naši kurýři květiny rozvezou po celé Opavě i do Chlebíčova, Raduně, Velkých Hoštic, Oldřišova, Neplachovic a všech měst a vesnic v okolí.

Řidič s kyticí může zazvonit na dveře obdarované kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, jaké časové pásmo v rozsahu 3 hodin v objednávce určíte. Za předání daru do jejích rukou v pracovní dny zaplatíte 195 Kč a o víkendu 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Opava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci