Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Opava

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Opavě a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Žije vaše vyvolená v Opavě a vy nemůžete do květinářství? Udělejte jí radost pestrou květinou předanou kurýrem. Ještě dnes ji doručíme po celém městě i okolí.

Kvalita doručených kytic v Opavě je na prvním místě

Každý den vybíráme květiny na zahradnických trzích, a můžeme proto zaručit, že se k vám dostanou stoprocentně čerstvé. A protože nám na trvanlivosti doručených květin opravdu záleží, přidáme zdarma výživu pro řezané rostliny.

Rozvoz květin v Opavě a okolí klidně ještě dnes

V Opavě doručujeme kytice už 15 let. Jsme rychlí. Řidič může zazvonit na dveře obdarované již do 2 hod. od objednání.

Předání si zvolíte dle potřeby kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. Záleží jen na vás, jaké časové pásmo v rozsahu 3 hodin v objednávce určíte. Za předání květinového daru v pracovní dny zaplatíte 99 Kč.

On-line objednávka květin s dovozem

Vyberte si z pestré nabídky našeho e-shopu z více než 100 kytic v různých velikostech a doručení květin nechte na nás. Rádi vám poradíme s výběrem a bezplatně přidáme také vaše přání nebo osobní vzkaz.

Platbu provedete platební kartou nebo bankovním převodem.


Nevyhovuje Vám Opava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci