Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Kytice od 1.200 Kč = ZDARMA doručení

Už nikdy nezapomenete na narozeniny, svátek nebo jiné důležité datum

10.03.2022 | Dana Rohová

Na narozeniny ani svátek už nezapomenete | KvětinyOnline

Komu z nás se aspoň jednou nestalo, že zapomněl na narozeniny nebo svátek někoho blízkého? Zapomínat je sice lidské, jenže to občas taky vede k pěknému průšvihu. Když totiž zapomenete na narozeniny svých rodičů nebo partnera, výčitkám se nevyhnete. Naštěstí je tu připomínka termínu, díky které už nikdy nezapomenete.

Připomínka termínu je tu pro vás

Co si budeme povídat, rodinu máme většinou širokou, takže udržet v hlavě všechny svátky, narozeniny, výročí, jubilea a podobně není vůbec snadné. Někteří z nás si to sice zapíší do kalendáře, ale když se do něj pak zrovna nepodíváme, je nám to k ničemu. Nebo třeba zapomeneme otočit list.

My jdeme s dobou a víme, že do e-mailu, se aspoň jednou za den podívá snad každý. Když si tak u nás připomínku nastavíte, 3 dny před tímto datem a pak v daný den vás na důležitý termín upozorníme. Jak na to?

Není to nic složitého, zabere vám to jen pár vteřin. Stačí vyplnit formulář Připomínka termínu na našich stránkách.

  • Zadáte důležité datum, na které nechcete zapomenout.
  • Vyplníte e-mail, kam vám připomínku máme zaslat.
  • Přidat můžete i vlastní text, kam si můžete napsat třeba kdo je oslavenec, jakou květinu má rád a další, pro vás důležité informace.
  • Pak už stačí jen připomínku uložit.

Náš tip: Vyberte si už dnes kytici, kterou byste chtěli oslavenci poslat a zapište si do formuláře připomínek. Pak už nebudete muset nic dlouze vybírat, jen si ji objednáte a zaplatíte, my ji uvážeme a kurýr zajistí rozvoz květin po Ostravě, Karlových Varech, Praze a celé ČR klidně ještě dnes.

Z jakých květin můžete vybírat?

Když už budete mít jistotu, že nezapomenete, není od věci promyslet si i nějaký ten dárek nebo alespoň květinu. Tou neuděláte chybu nikdy. Z jakých typů květin můžete vybírat?

Tip číslo jedna: Předem sestavená narozeninová kytice

Nevíte, jaké květiny oslavenec preferuje a jste pozvaní na narozeninovou oslavu? Nebo jste daleko a chcete prostřednictvím kytice vyjádřit své blahopřání? Vyberte si některou z našich narozeninových kytic.

Tip číslo dva: Kytice k svátku

Chcete někoho potěšit v den jeho jmenin, vykouzlit mu úsměv na tváři a radost z toho, že si někdo vzpomněl? Vsaďte na některou z našich předem sestavených kytic k svátku.

Tip číslo tři: Slavnostní kytice

Klepe na dveře výročí nějaké důležité události ve vašem životě? Vybíráte kytici k promoci nebo nějakému výročí? V naší nabídce najdete bohatě zdobené slavnostní kytice, které potěší, pogratulují a stanou se i krásnou dekorací.

Tip číslo čtyři: Sestavte si kytici sami

Víte, jaké květiny oslavenec miluje, nebo si jen chcete sestavit kytici dle svých představ? Směle do toho!

Chtěli byste darovat kytici z růží? Více se dozvíte v našem článku Růže k narozeninám.

Měna
Jazyk