Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Karlovy Vary

Karlovy Vary jsou plné malebných domů a krásných žen. Nachází se v něm i vaše vyvolená? Udělejte jí radost barevnou kyticí, kterou doručíme ještě dnes po celých Karlových Varech a okolí.

Objednání květin on-line je rychlé a jednoduché

Vybírejte z nabídky více než 100 kytic různých velikostí v kategoriích např.: „slavnostní“, „pro zamilované“ nebo „pro radost“. Ve formuláři vyplníte údaje o obdarované, o vás a zaplatíte platební kartou nebo bankovním převodem. A nezapomeňte připojit text svého přání. Přidáme ho zdarma!

Zaslanými e-maily vás budeme informovat o zpracování objednávky a také zašleme zprávu po úspěšném předání květinového daru.

Spolehlivý rozvoz květin v Karlových Varech a okolí

Předání čerstvých květin do rukou obdarované je opravdu rychlé. Naši kurýři dozvezou kytice na adresu po celých Karlových Varech a okolí již do 2 hod. od objednání.

Cena za službu kurýra je paušální. V pracovní dny je cena 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč. Příjezd na adresu může být kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Záleží jen na vás.

Proč poslat květiny ještě dnes?

Protože za 15 let, co doručujeme kytice v Karlových Varech, jsme poznali, co očekávají místní ženy. Je to hlavně čerstvost. Proto rostliny nakupujeme každý den od prověřených dodavatelů a skladujeme je při teplotě 6° C.

Ceny jsou férové a nic neskrýváme. Náš rozvoz květin patří mezi nejspolehlivější, sami se podívejte, jak o nás referují ostatní zákazníci. Jsme dikrétní nejen při předání daru, ale i v komunikaci. Informace o vás jsou v bezpečí a nesdělujeme je.

Nevyhovuje Vám Karlovy Vary?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci