Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Beroun a okolí

  • Květiny doručíme po Berouně a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Krásný den může být vždy ještě o něco krásnější. Jak na to? Stačí, když svým nejmilejším necháte doručit krásnou kytici. Vůbec přitom nemusí mít narozeniny nebo svátek, kytice potěší i jen tak. Dostaneme se za vašimi blízkými ještě dnes.

Proč si objednat květiny online v našem e-květinářství?

Kytice rozvážíme v Berouně už 15 let. Za tu dobu kurýři zvládají dovoz již za 2 hod. od objednání. Při předání květinového daru jsou řidiči vždy diskrétní. Zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Víme, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Inspirovat se můžete i našimi nejprodávanějšími květinami. Na přání také bezplatně přidáme váš vzkaz na kartičce. A pokud chcete kromě očí potěšit i chuťové pohárky, můžete objednat také balení sladkého Raffaella a nebo láhev Bohemia sektu.

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Proto jsme schopni zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí předáme také její výživu, kterou máte od nás zdarma.

Rozvoz květin Beroun a okolí

Naši kurýři se dojedou do všech koutů Berouna i do dalších měst a vesnic v okolí. Cena za tuto službu je paušální.

Příjezd řidiče si naplánujete dle svých potřeb. Ve formuláři zvolíte datum, kdy máme květinový dar dodat, a také časové pásmo v rozsahu 3 hodin, např. 11-14 hod. Objednání rozvozu kytice je jednoduché a rychlé. S námi ušetříte čas i peníze.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu každý den od pondělí do neděle v čase 8,00 až 20,00 hodin.

  • Od pondělí do pátku zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v sobotu, neděli a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální po celé České republice.

Zadání objednávky na víkend a státní svátek proveďte prosím nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod. Později již objednávky neakceptujeme.

Náš tip: Květiny jsme pro větší přehlednost rozdělili do jednotlivých sekcí, a to podle druhu, ceny a příležitosti.

Nevyhovuje vám Beroun?

Žádný problém! Podívejte se do seznamu měst a najděte tam to své. Že ho nevidíte? Ani to nás nezastaví. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk