Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Beroun

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Berouně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásný den může být vždy ještě o něco krásnější. Stačí, když svým nejmilejším necháte doručit krásnou kytici. Dostaneme se za vašimi blízkými ještě dnes.

Proč si objednat květiny online v našem e-květinářství?

Kytice rozvážíme v Berouně už 15 let. Za tu dobu kurýři zvládají dovoz již za 2 hod. od objednání. Při předání květinového daru jsou řidiči vždy diskrétní. Zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Víme, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také bezplatně přidáme váš vzkaz na kartičce. A pokud chcete kromě očí potěšit i chuťové pohárky, můžete objednat také balení sladkého Raffaella a nebo láhev Bohemia sektu.

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Proto jsme schopni zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí předáme také její výživu, kterou máte od nás zdarma.

Rozvoz květin Beroun a okolí

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Berouna i do dalších měst a vesnic v okolí. Cena za tuto službu je paušální. Při využití v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny (sobota, neděle a státní svátek) Vás bude stát 250 Kč.

Příjezd řidiče si naplánujete dle svých potřeb. Ve formuláři zvolíte datum, kdy máme květinový dar dodat, a také časové pásmo v rozsahu 3 hodin, např. 11-14 hod. Objednání je jednoduché a rychlé. S námi ušetříte čas i peníze.


Nevyhovuje Vám Beroun?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci