Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Rudná

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Rudné a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Námi uvázanými květinami ženě zlepšíte náladu, rozzáříte oči, rozněžníte ji. Jsme si jisti, že v jejích očích stoupnete a kamarádkám o vás bude vyprávět jen slova chvály. Vámi vybrané květiny doručíme v Rudné na jakoukoli adresu.

Váš vzkaz napíšeme na lístek zcela zdarma a rozvezeme s kyticí v Rudné. Má-li vaše vyvolená ráda sladké, doporučujeme spolu s květinami zaslat také kokosové Raffaello. A pokud si přejete předat pugét obdarované anonymně, tak není problém. Předáme ho jen tak bez kartičky.

Rozvoz květin Rudná a okolí

Po okamžiku, kdy zadáte objednávku a my váš požadavek přijmeme, uplyne jen pár hodin do doručení květin. Máme spolehlivé kurýry, kteří dokonale znají i tu poslední uličku v Rudné.

Řidiči dovezou květiny nejen v Rudné, ale i v Úhonicích, Pticích, Bučicích, Mezouni, Zbuzanech, Jinočanech, Dobříči, Tachlovicích, Vysokém Újezdě a v ostatních městech a obcích v okolí.

Předání daru si můžete naplánovat v čase od 8:00 do 20:00 hod. v časových pásmech po 3 hodinách. Za příjezd řidiče na adresu v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč.

 


Nevyhovuje Vám Rudná?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci