Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Jihlava

  • Květiny doručíme zítra po Jihlavě a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Rozvoz květin Jihlava - cena

Jako jeden z nejdéle působících květinových e-shopů máme rozvoz kytic v malíčku. Předání do rukou obdarované v Jihlavě a okolí zvládneme již za 2 hodiny od objednání.

  • Za dopravu květin na adresu v pracovní dny zaplatíte 129 Kč.
  • A o víkendu je služba kurýra zpoplatněna částkou 250 Kč.

Ať už hledáte kytici pro slavnostní příležitost, k narozeninám nebo jen tak pro radost, u nás si vyberete. Čeká na vás cca 100 kytic, pro které nakupujeme čerstvé rostliny na květinových trzích. Rádi vám s výběrem poradíme a bezplatně přidáme vaše přání nebo vzkaz.

Objednání doručení květin v Jihlavě online je snadné

Květiny jsme v našem internetovém květinářství přehledně seřadili do skupin. Stačí si jen vybrat, kliknout na tlačítko "Koupit", vyplnit formulář a zaplatit kartou nebo komžitým bankovním převodem. E-shop je dostupný 24/7 každý den v roce. A pokud byste potřebovali pomoci s výběrem, obraťte se na nás. Poradíme!

Rozvoz květin v Jihlavě a okolí - základní informace

Předání kytice probíhá po celý den. Pro přesnější určení termínu máte na výběr časová pásma v délce 3 hodin. Je jen na vás, zda preferujete příjezd řidiče s objednanou kytici dopoledne, odpoledne nebo večer. A co je hlavní, u nás to máte bez příplatku.

Dopravu zajišťujeme na jakákoli místa, např. nemocnice, restaurace, privátní adresy, do zaměstnání, do kadeřnictví... Při předání je řidič diskrétní. Objednavateli zásadně nesděluje jakékoli informace. Objednávky na víkend a státní svátek přijímáme do 15:00 hod. poslední pracovní den před sobotou nebo státním svátkem.

Kvalita květin

Květiny pro vás každý den nakupujeme výhradně od prověřených dodavatelů, následně z nich vážeme přímo v Jihlavě vámi objednané aranže. Abyste věděli, že nám na čerstvosti a svěžesti květin opravdu záleží, přidáme sáček s výživou pro řezané květiny ke každé kytici, a to zdarma.

Náš tip: Chcete se z doručených květin těšit co nejdéle? Přečtěte si, jak o kytici správně pečovat.

Obdarovaná není v Jihlavě?

Nevadí, naši řidiči dovezou kytici do okolních měst Jihlavy a také po celé ČR. Pokud v seznamu měst a obcí nenajdete tu vaši, nic se neděje. Květiny dovážíme v celém Česku.

Měna
Jazyk