Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Jihlava

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Jihlavě a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Potěšte svou milou pestrou kyticí. Vyberte si ten nejhezčí pugét a zbytek nechte na nás. My květiny připravíme a ještě dnes doručíme po celé Jihlavě a okolí.

Potřebujete rychle zajistit rozvážku květin v Jihlavě?

Jako jeden z nejdéle působících e-shopů máme rozvoz květin v malíčku. Předání zvládneme již za 2 hodiny od objednání a zaplacení.

Ať už hledáte kytici pro slavnostní příležitost, k narozeninám nebo jen tak pro radost, u nás si vyberete. Čeká na vás cca 100 kytic, pro které nakupujeme čerstvé rostliny na květinových trzích. Rádi vám s výběrem poradíme a bezplatně přidáme vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Jihlava a okolí - základní informace

Předání kytice v čase 8:00-20:00 hod. Ano
Zdarma objednání času dodání v rozmezí 180 min. Ano
Cena za dovoz v pracovní dny 99 Kč
Cena za dovoz v SO, NE a svátky 250 Kč
Zdarma kartička s vaším textem Ano
Zdarma výživa ke květinám Ano


Objednání květin online je snadné

Květiny jsme v našem internetovém květinářství přehledně seřadili do skupin dle ceny, příležitosti nebo druhu. Stačí si jen vybrat, kliknout na button "Koupit", vyplnit formulář a zaplatit kartou nebo bankovním převodem. E-shop je dostuný 24/7 každý den v roce. A pokud byste potřebovali poradit, obraťte se na nás. Poradíme!


Nevyhovuje Vám Jihlava?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci