Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Jihlava a okolí

  • K doručení zítra po Jihlavě a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Potěšte svou milou pestrou kyticí. Vyberte si ten nejhezčí pugét a zbytek nechte na nás. My květiny připravíme a klidně ještě dnes doručíme po celé Jihlavě a okolí.

Potřebujete rychle zajistit rozvážku květin v Jihlavě?

Jako jeden z nejdéle působících květinových e-shopů máme rozvoz kytic v malíčku. Předání do rukou obdarované v Jihlavě a okolí zvládneme již za 2 hodiny od objednání.

  • Za dopravu květin na adresu v pracovní dny zaplatíte 129 Kč.
  • A o víkendu je služba kurýra zpoplatněna částkou 250 Kč.

Ať už hledáte kytici pro slavnostní příležitost, k narozeninám nebo jen tak pro radost, u nás si vyberete. Čeká na vás cca 100 kytic, pro které nakupujeme čerstvé rostliny na květinových trzích. Rádi vám s výběrem poradíme a bezplatně přidáme vaše přání nebo vzkaz.

Objednání květin online je snadné

Květiny jsme v našem internetovém květinářství přehledně seřadili do skupin. Stačí si jen vybrat, kliknout na tlačítko "Koupit", vyplnit formulář a zaplatit kartou nebo bankovním převodem. E-shop je dostupný 24/7 každý den v roce. A pokud byste potřebovali pomoci s výběrem, obraťte se na nás. Poradíme!

Rozvoz květin v Jihlavě a okolí - základní informace

Předání kytice probíhá po celý den. Pro přesnější určení termínu máte na výběr časová pásma v délce 3 hodin. Je jen na vás, zda preferujete příjezd řidiče s objednanou kytici dopoledne, odpoledne nebo večer. A co je hlavní, u nás to máte bez příplatku.

Dopravu zajišťujeme na jakékoli místa. Např.: nemocnice, restaurace, privátní adresy, do zaměstnání do kadeřnictví... Při předání je řidič diskrétní. Objednavateli zásadně nesděluje jakékoli informace. Objednávky na víkend a státní svátek přijímáme do 15:00 hod. poslední pracovní den před sobotou nebo státním svátkem.

Na čerstvosti květin nám opravdu záleží. Proto pro udržení dlouhé svěžesti květin přidáme sáček s výživou pro řezané květiny.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Jihlava?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk