Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Třebíč

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Třebíči a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Do kouzelné Třebíče doručíme ty nejkrásnější květiny. Překvapte svou milou, maminku nebo kolegyni a vykouzlete jí úsměv na tváři nádhernou kyticí. Zdarma přidáme váš vzkaz nebo přání.

Sháníte dokonalý dárek? Kytice je sázka na jistotu. Objednejte k ní rovnou Raffaello a příjemné překvapení je na světě. K rozvážce květin v Třebíči rádi bezplatně přidáme výživu rostlin pro prodloužení jejich čerstvosti.

Rozvoz květin Třebíč a okolí

Kytice v Třebíči doručujeme už 15 let, a díky tomu víme, co se místním zamlouvá. Rádi vám s výběrem poradíme. Čerstvý pugét během několika hodin předáme do rukou obdarované.

Rozvážku květin zajišťujeme denně v čase 8:00-20:00 hod. v rozpětí 3 hodin. Je jen na vás, kdy řidič zazvoní u dveří obdarované. Předání květinového daru kurýrem v pracovní dny stojí 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč.

Náš servis je dostupný nejen v Třebíči, ale i v Okříškách, Vladislavi, Výčapech, Střítěži, Starči a všech ostatních městech a vesnicíc v okolí.


Nevyhovuje Vám Třebíč?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci