Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Třebíč

  • Květiny doručíme zítra po Třebíči a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Rozvoz květin Třebíč a okolí

Řidiči dovezou květiny na jakoukoli adresu v Třebíči a okolí. Předání do rukou obdarované může být u ní v práci, doma, v restauraci nebo hotelu. A to vše, včetně připravení kytice, zvládneme již do 2 hod.

  • Za dovoz objednané květiny v pracovní dny zaplatíte 129 Kč.
  • A v den volna a státním svátku je cena 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné v Třebíčí a pro všechna ostatní města a vesnice České republiky. Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle v čase 8:00-20:00 hod. v rozpětí 180 minut.

Řidiči jsou diskrétní a zásadně nesdělují informace o objednavateli. 

Kartičku na vzkaz přidáme zdarma

Květiny předané kurýrem vykouzlí úsměv na tváři každé ženě. Aby si nemusela lámat hlavu nad tím, kdo jí květiny poslal, je na místě napsat pár milých slov a podepsat se pod ně. My váš vzkaz přepíšeme na kartičku, kterou ke kytici přidáme zdarma. Že si nepřejete nic napsat ani se podepsat? Žádný problém. Naši kurýři jsou diskrétní a vaši totožnost neprozradí.

Doplňkové informace k rozvozu květin v Třebíči

  • Nevíte, kdy bude obdarovaná na místě? Nevadí, napište nám ve formuláři požadavek na telefonické dohodnutí času předání.
  • Pokud požadujete dovoz květin v Třebíči v so-ne a státní svátek, proveďte prosím objednávku nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.
  • Objednávky na ten samý den přijímáme do 16:00 hod.
  • Rozvoz květin zajišťujeme po celé ČR.

Doručení květin je nejlepší dárek

Sháníte dokonalý dárek? Kytice předaná třebíčským kurýrem je sázka na jistotu. Na výběr máme 100 aranží až ve 4 velikostech. Objednejte k ní i Raffaello nebo láhev Bohemia Sektu a příjemné překvapení je na světě.

Na čerstvosti námi prodávaných květin nám záleží. Proto je denně nakupujeme od pěstitelů. A aby aranžmá vypadalo ve váze co nejlépe, bezplatně přidáme výživu rostlin pro prodloužení jejich čerstvosti.

Zajistíte rozvážku květin mimo Třebíč?

Ano, zajistíme. Je to maličkost. Naši řidiči dováží květiny v Třebíči, v okolí města a na území celé České republilky. V seznamu nejoblíběnější měst, kam dovážíme květiny, si zkontrolujte adresu. A pokud nenajdete požadovanou obec, buďte bez obav. Květiny opravdu rozvážíme po celé Moravě a Čechách.

Měna
Jazyk