Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Boskovice

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Boskovicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Každý den je hned hezčí, když se k němu přidá nádherná květina. Překvapte svou milou a udělejte jí radost. Stačí vybrat jeden ze 100 připravených pugétů z růží nebo různých druhů květů. O zbytek se postaráme my. Ještě dnes kytici doručíme po celých Boskovicích.

Květiny pro vás vybíráme každé ráno. Můžete si proto být jisti, že kytici vždy v Boskovicích doručíme zaručeně čerstvou. Bezplatně přidáme také výživu, aby kytice byla co nejdéle krásná. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání přidáme zdarma váš vzkaz na kartičce.

Chcete překvapení zdvojnásobit? Přidejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Rozvoz květin Boskovice a okolí

Naši kurýři se dojedou na jakoukoli adresu v Boskovicích a také do všech měst a vesnic v okolí. Při předání jsou diskrétní. K dopravě využívají vozy s klimatizací.

Řidiči zajišťují rozvážku v době od 8:00 do 20:00 hod. každý den. Je jen na vás, jaké 3. hodinové časové pásmo pro předání květinového daru zvolíte. Za tuto službu si účtujeme v pracovní dny 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Cena je paušální.


Nevyhovuje Vám Boskovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci