Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Boskovice

Každý den je hned krásnější, když se k němu přidá nádherná květina. Překvapte svou milou a udělejte jí radost. Stačí vybrat jednu ze 300 kytic a zbytek nechat na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celých Boskovicích.

Rádi vám poradíme s výběrem a na přání přidáme zdarma váš vzkaz na kartičce. Anebo rozvážku kytice provedeme zcela anonymně. Chcete překvapení zdvojnásobit? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Boskovice a okolí

Pestré květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že je vždy v Boskovicích doručíme zaručeně čerstvé. Přidáme také výživu, aby kytice byla co nejdéle krásná.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Boskovic, Okrouhlé, Velenova, Valchova, Vážan, Sudic, Svitávky, Skalice nad Svitavou, Obory i do všech měst a vesnic v okolí.

Naši řidiči zajišťují rozvážku v době od 8:00 do 20:00 hod. každý den. Je jen na vás, jaké 3. hodinové časové pásmo pro předání květinového daru zvolíte. Za tuto službu si účtujeme v pracovní dny 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám Boskovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci