Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Blansko

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Blansku a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Znáte něco krásnějšího, než je úsměv vaší milé? Postarejte se o to, aby se smála co nejčastěji. Nádherná kytice jí úsměv na tváři zaručeně vyvolá. My doručíme květiny ještě dnes po celém Blansku.

Kytice v Blansku rozvážíme už 15 let. Víme proto, co se místním dámám a dívkám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Zvolit můžete samozřejmě jakoukoli kytici podle svého uvážení. S kyticí zdarma předáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Blansko a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou do všech koutů v Blansku, Olomučanech, Ráječku, Rudic, Těchova i do všech dalších vesnic v okolí.

Řidiči přijedou na adresu kdykoli během dne v čase 8:00 - 20:00 hod. Za dopravu do rukou obdarované v pracovní dny účtujeme 99 Kč a v sobotu, neděli a svátek 250 Kč. Je jen na vás, v kterou denní dobu necháte obdarovanou překvapit.


Nevyhovuje Vám Blansko?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci