Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Blansko

  • Květiny doručíme po Blansku a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k doručení květin v Blansku

Znáte něco krásnějšího, než je úsměv vaší milé? Postarejte se o to, aby se smála co nejčastěji. Nádherná kytice jí úsměv na tváři zaručeně vyvolá. My doručíme květiny ještě dnes po celém Blansku.

Kytice v Blansku rozvážíme už 15 let. Víme proto, co se místním dámám a dívkám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Zvolit můžete samozřejmě jakoukoli kytici podle svého uvážení. S kyticí zdarma předáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Blansko a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se za obdarovanou dostanou do všech koutů v Blansku, Olomučanech, Ráječku, Rudic, Těchova i do všech dalších vesnic v okolí.

Řidiči přijedou na adresu kdykoli během dne v čase 8:00 - 20:00 hod. Je jen na vás, v kterou denní dobu necháte obdarovanou překvapit.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle ve Vyškově, okolí a po celé ČR.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou platné na celém území Česka.

Objednávku na víkend a státní svátek zadejte nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Jak vybrat tu pravou kytici?

Nejste si jisti výběrem? Nevíte, jaké květiny obdarovaná preferuje? Žádný problém. V našem internetovém květinářství najdete cca 100 připravených kytic, které jsme pro přehlednost rozdělili podle příležitosti, druhu a ceny. Poslat tak můžete kytici k narozeninám, svátku, promoci i jiné příležitosti. Může jít o růže, gerbery i luční kytici. Když si nevyberete, jednoduše si sestavte vlastní.

Náš tip: Kytici doručíme nejen do Blanska, ale i do Prahy, Plzně, Ostravy, Olomouce, Liberce a dalších měst a vesnic po celé ČR.

Nevyhovuje vám Blansko?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk