Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Brno

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Brně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

V Brně žije více než 185 000 žen. Všem květinu nezvládneme předat, ale vaší vyvolené ano. Vyberte si kytici a zbytek nechte na nás. Po Brně a okolí dodáme květiny již během 2 hodin.

Doručení květin v Brně a okolí ještě dnes

Květiny dovezou řidiči nejen po celém Brně ale i do okolních měst a obcí. Jsme opravdu rychlí, kytici předáme obdarované již do 2 hodin od objednání. Za dodání v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč.

Čas dovozu kytice příjemkyni

Službu kurýra lze využít od pondělí do neděle v čase 8:00 - 20:00 hod.  Předání pugétu si zvolíte v časových pásmech po 3 hodinách během celého dne. V případě požadavku na dodání mimo časový rozsah nás prosím kontaktujte z důvodu ověření našich možností.

Květinami žijeme a o rozvážce v Brně víme téměř vše

Pugéty si od nás v Brně můžete objednávat už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce jihomoravských žen a dívek touží. Na výběr máme více než 100 květin v různých velikostech. Vždy je doručíme zaručeně čerstvé, protože je připravujeme v Brně. Zdarma také přidáme osobní přání nebo vzkaz pro příjemce.

Vůbec nejčastěji rozvážíme po Brně a okolí kytice z růží a lilií. Ale zvolit můžete jakoukoukoli aranži, která vám padne do oka.

Proč si objednat dodání květin od nás?

  • Naši řidiči jsou rychlí - předání aranže již za 120 minut.
  • Máme velký výběr kytic - denně navážíme čerstvé květiny.
  • Paušální cena za donášku květin
  • Předání je vždy diskrétní a anonymní.
  • Jsme jedna z nejdéle působících českých firem na trhu.

Nevyhovuje Vám Brno?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci