Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Brno

  • Květiny doručíme po Brně a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Cena za rozvoz květin Brno

  • Za využití kurýra po–pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v Brně o víkendu a státním svátku je 250 Kč.
  • Ceny jsou paušální a platné pro Brno a celou Českou republiku.

Informace k rozvozu květin v Brně

Květiny rozvážíme na adresu po Brně a okolí do rukou obdarované po–ne od 8:00 do 20:00 hod. Květinovou aranži jsme schopni předat v Brně již do několika hodin od objednání. Pro lepší plánování času dodání si v objednávce vybíráte z časových intervalů v rozpětí 3 hod., kdy kurýr květiny příjemci předá.

Objednávky s dovozem v Brně o víkendu a státním svátku je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den před dnem dodání do 15:00 hod.

Kurýři přepravují květiny v klimatizovaných vozech a dovezou je obdarované na privátní adresu, do práce, restaurace, hotelu atd.

Jednoduchý online nákup květin s doručením v Brně

V e-shopu najdete cca 100 připravených pugétů až ve 4 velikostních variantách. Vyberte si kytici a zaplaťte platební kartou, okamžitým bankovním převodem, Apple Pay, Google Pay. Zbytek už nechte na nás. Vaši objednávku doručíme po Brně a okolí během pár hodin.

Hledáte skutečně jedinečnou kytici? Nabízíme vám také možnost si ji sestavit dle vašeho přání. Pro zvýšení dojmu z dárku přiobjednejte láhev sektu, sladkou bonboniéru a nebo designovou skleněnou vázu.

A pokud vás zajímá, které kytice jsou v našem obchodě ostatními zákazníky nejžádanější, podívejte se do sekce Nejprodávanější květiny v Brně.

  • Telefonická podpora denně 8:00–17:00 hod.
  • Zákaznická linka: +420 602 686 696
  • Platba je možná kartou nebo okamžitým převodem.

Přání zdarma

Ke každé kytici zdarma přidáme kartičku s vaším vzkazem. Získáte tak mnohem osobnější dárek. Nezapomeňte se také podepsat, aby obdarovaná věděla, komu za ty nádherné květiny poděkovat.

Přejete si anonymní doručení v Brně? Postaráme se o to. Při předání jsou kurýři vždy naprosto diskrétní a informace o objednavateli zásadně nesdělují.

Čerstvé květiny

Pro naše zákazníky chceme jen ty nejkrásnější a nejčerstvější květiny. Proto je nakupujeme denně od prověřených farmářů a dodavatelů. Máme tak jistotu, že dodáme čerstvou kytici ve 100% kvalitě.

Aby vám květiny dělaly společnost co nejdéle, zdarma vám přidáme výživu pro řezané rostliny. Přečtěte si také, jak o květiny správně pečovat.

Naše květiny dělají radost brněnským ženám a dívkám

Rozvoz květin v Brně zajistíme již za pár hodin od objednání.Rozvoz květin Brno - řidič předal kytici do rukou obdarované na jejím pracovišti.Doručení květin v Brně-Tuřanech do 2 hodin od objednání

Přejete si rozvoz květin v okolí Brna?

Kytici dovezeme i do blízkých měst a obcí. Květiny také doručujeme po celé ČR. V našem adresáři najdete místa dodání,  kam rozvážíme nejčastěji. Nezoufejte ale, pugét doručíme i do té nejmenší a nejvzdálenější vesničky.

Měna
Jazyk