Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Brumov-Bylnice a okolí

  • K doručení po Brumově-Bylnici a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Brumově-Bylnici

Chcete projevit gesto z lásky a přitom se zachovat jako tajný ctitel? Pak je nejlepší zvolit doručení květin v Brumově-Bylnici.

Vyberte si z katalogu našeho e-shopu, který obsahuje na sto druhů kytic v různých velikostech. Ať už se jedná o růže, chryzantémy nebo lilie, čerstvě řezané květiny jsou samozřejmostí – stejně jako bezplatně sepsaný vzkaz plný těch nejkrásnějších slov.

A jako sladké pokušení lze přiobjednat navíc kokosové kuličky Raffaello, kterým jistě žádná žena v Brumově-Bylnici neodolá.

Rozvoz květin Brumov-Bylnice a okolí

Čerstvé květiny vám budou dovezeny našimi kurýry i s výživou, která zajistí, že se obdarovaná bude z kytice těšit co nejdéle.

Doručujeme i do okolí Brumova-Bylnice a blízkých vesnic. Naše řidiče můžete vidět při předání kytic například ve Štítné nad Vláří, Jestřabí, Nedašově, Nádvojné, Nedašově Lhotě a Svatém Štěpánu.

Předání kytice zvládneme od pondělí do neděle v čase 8:00 - 20:00 hod. Částka vám bude automaticky přičtena k ceně za kytici. Zaplatit můžete platební kartou nebo bankovním převodem. V případě, že se nepodaří kytici předat (na adrese nikdo nebude), budeme požadovat doplatek dle nákladů na dopravu.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Brumov-Bylnice?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk