Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Brumov-Bylnice

Chcete projevit gesto z lásky a přitom se zachovat jako tajný ctitel? Pak je nejlepší zvolit doručení květin v Brumově-Bylnici.

Vyberte si z katalogu našeho e-shopu, který obsahuje na sto druhů kytic v různých velikostech. Ať už se jedná o růže, chryzantémy nebo lilie, čerstvě řezané květiny jsou samozřejmostí – stejně jako bezplatně sepsaný vzkaz plný těch nejkrásnějších slov.

A jako sladké pokušení lze přiobjednat navíc kokosové kuličky Raffaello, kterým jistě žádná žena v Brumově-Bylnici neodolá.

Rozvoz květin Brumov-Bylnice a okolí

Čerstvé květiny vám budou dovezeny našimi kurýry i s výživou, která zajistí, že se obdarovaná bude z kytice těšit co nejdéle.

Doručujeme i do okolí Brumova-Bylnice a blízkých vesnic. Naše řidiče můžete vidět při předání kytic například ve Štítné nad Vláří, Jestřabí, Nedašově, Nádvojné, Nedašově Lhotě a Svatém Štěpánu.

Předání kytice zvládneme od pondělí do neděle v čase 8:00 - 20:00 hod. Cena za tuto službu je 99 Kč v pracovní dny a v sobotu, neděli a svátek účtujeme 250 Kč. Částka vám bude automaticky přičtena k ceně za kytici. Zaplatit můžete platební kartou nebo bankovním převodem. V případě, že se nepodaří kytici předat (na adrese nikdo nebude), budeme požadovat doplatek dle nákladů na dopravu.


Nevyhovuje Vám Brumov-Bylnice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci