Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Valašské Klobouky a okolí

  • K doručení zítra po Valašských Kloboukách a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Valašských Kloboukách

Rádi byste své přítelkyni, manželce, mamince nebo kamarádce z Valašských Klobouk darovali krásné květiny? Nechte to na nás – květiny rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme jich doručili více než 50 000. S tou další velmi rádi vyrazíme k vám. Stačí si jen ze široké nabídky aranží vybrat tu pravou.

Abyste volbu pugétu neměli tak těžkou, rozdělili jsme kytice do přehledných kategorií. Vybírat můžete nejen podle druhu květin nebo ceny, ale také podle příležitosti, k níž je květina určena.

Samozřejmostí jsou vždy čerstvé a kvalitní květiny doplněné o lístek s vaším přáním nebo vzkazem. A aby toho nebylo málo, v naší nabídce naleznete i Raffaello, kterým můžete doplnit každou objednávku.

Rozvoz květin Valašské Klobouky a okolí

Naši kurýři jsou ve Valašských Kloboukách i jejich okolí jako doma. Už během pár hodin od objednávky sem dokážou doručit kytici dle vašeho výběru.

Naše řidiče můžete také zahlédnout při předávání květinového daru v obcích Valaššské Příkazy, Lipina, Vlachovice, Smolina, Poteč, Študlov a v dalších vesnicích a městech v okolí.

Objednaný pugét může být předán kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. na pracovišti, nebo v bydlišti obdarované. Je jen na vás, jaké časové pásmo pro předání zvolíte.

 

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Valašské Klobouky?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk