Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Český Krumlov a okolí

  • K doručení dnes po Českém Krumlově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Českém Krumlově

Historické a nádherné město jako Český Krumlov je plné krásných žen. Žije v něm ta vaše nebo do něj vyrazila na výlet a vy nemůžete být s ní? Udělejte jí radost krásnou kyticí. My se postaráme o to, abychom květiny doručili už za několik hodin po celém Českém Krumlově.

Kytice v Českém Krumlově rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám dáme tip a na přání také zdarma doručíme váš vzkaz na kartičce. K objednávce můžete přidat balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Na výběr máte více než 100 kytic až ve 4 velikostech. Květiny pro vás každý den pečlivě vybíráme. Můžete si být jisti, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé. Společně s pugétem bezplatně dodáme také výživu pro rostliny, aby zůstaly déle svěží.

Rychlý rozvoz květin Český Krumlov a okolí

Naši kurýři květiny předají po celém Českém Krumlově a zajedou i do všech měst v okolí. Na dveře obdarované mohou zaklepat kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod., klidně i dnes. Cena je paušální.

Předání vašeho daru je vždy anonymní. Řidiči jsou diskrétní. Zásadně nesdělují jméno odesilatele a ani detaily z objednávky.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Český Krumlov?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk