Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Český Krumlov

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Českém Krumlově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Historické a nádherné město jako Český Krumlov je plné krásných žen. Žije v něm ta vaše nebo do něj vyrazila na výlet a vy nemůžete být s ní? Udělejte jí radost krásnou kyticí. My se postaráme o to, abychom květiny doručili už za několik hodin po celém Českém Krumlově.

Kytice v Českém Krumlově rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních žen touží. Rádi vám dáme tip a na přání také zdarma doručíme váš vzkaz na kartičce. K objednávce můžete přidat balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Na výběr máte více než 100 kytic až ve 4 velikostech. Květiny pro vás každý den pečlivě vybíráme. Můžete si být jisti, že je vždy doručíme stoprocentně čerstvé. Společně s pugétem bezplatně dodáme také výživu pro rostliny, aby zůstaly déle svěží.

Rychlý rozvoz květin Český Krumlov a okolí

Naši kurýři květiny předají po celém Českém Krumlově a zajedou i do všech měst v okolí. Na dveře obdarované mohou zaklepat kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod., klidně i dnes. Za dodání kytice v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a o víkendu 250 Kč. Cena je paušální.

Předání vašeho daru je vždy anonymní. Řidiči jsou diskrétní. Zásadně nesdělují jméno odesilatele a ani detaily z objednávky.


Nevyhovuje Vám Český Krumlov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci