Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin České Budějovice

Udělejte radost své nejmilejší, ať už je to maminka, přítelkyně nebo babička. Pestrobarevné květiny rozněžní každou. Vyberte si z více než 300 kytic a my tu vaši doručíme ještě dnes po celých Českých Budějovicích. Navíc můžete přidat i láhev sektu nebo lahodnou bonboniéru.

Květinové dekorace zajišťujeme na jihu Čech už 15 let. Rádi vám prozradíme, po čem srdce místních žen touží. Společně s kyticí také zdarma rozvezeme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin České Budějovice a okolí

Komu by neudělalo radost doručení čerstvých květin přímo do vlastních rukou? Naši kurýři se s pugétem objeví na pracovišti či na privátní adrese a překvapí vaši milou.

Řidiči dovezou objednávku v Českých Budějovicích, Rudolfově, Dobré Vodě, Hrdějovicích, Litvínovicích, Plané, Roudné, Starých Hodějovicích, Homoli, Branišově a v dalších městech a vesnicích v okolí.

Dobu předání si vyberete v časových pásmech od 8:00 do 20:00 hod. při zadání objednávky. Záleží jen na vašem přání a možnostech obdarované. Za dodání v pracovní dny si účtujeme 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Nevyhovuje Vám České Budějovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci