Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin České Budějovice

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Českých Budějovicích a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte radost své nejmilejší, ať už je to maminka, přítelkyně nebo babička. Květinové dekorace rozvážíme na jihu Čech už 15 let. Za tu dobu již víme, po čem srdce místních dívek a žen touží.

Objednejte doručení květin on-line

Vyberte si v našem internetovém květinářství z více než 100 kytic v různých velikostech. Dále stačí vyplnit krátký formulář a objednávku uhradit platební kartou nebo převodem. Floristky připraví kytici a řidiči zajistí rozvážku květin v Českých Budějovicích a okolí do rukou obdarované ve stanoveném čase.

Text s osobním přáním vytiskneme na kartičku, která je zdarma a přiložíme ji k aranži. A nezapomeňte ke kytici přidat láhev sektu nebo lahodnou bonboniéru. Objednávku zadáte 24/7 i na telefonu včetně platby.

Proč využít naši službu rozvoz květin v Českých Budějovicích?

Protože jsme rychlí, předání květin zajistíme už dnes do 2 hodin od objednání a zaplacení. Cena za dovoz je paušální, v pracovní dny 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč.

Naši kurýři patří mezi skutečné profesionálovy. Květiny předají obdarované diskrétně a anonymně na jejím pracovišti, v restauraci nebo u ní doma. Doručení květin v Českých Budějovicích zajišťují od 8:00 hod. do 20:00 hod. v 3. hodinových časových pásmech. 

Dovoz květin - co by vás mohlo zajímat

  • Naše řidiče můžete potkat nejen v Českých Budějovicích, ale i v celém Jihočeském kraji.
  • Objednávky s datem dovozu o víkendu je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.
  • Nejvíce oblíbené květiny s rozvozem v Českých Budějovicích jsou růže.
  • Informace o zadavateli objednávky nesdělujeme. Nikomu!
  • Jsme spolehliví. Přesvědčte se sami, jak nás hodnotí zákazníci na Heureka.cz.

Nevyhovuje Vám České Budějovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci