Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Dobříš

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Dobříši a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Vykouzlete úsměv na tváři, dojměte, klidně i rozplačte štěstím. My vám k tomu pomůžeme nádhernou kyticí. Růže, gerbery, lilie… je jedno, kterou květinu zvolíte, protože vždy potěší. Kytice doručujeme po celé Dobříši během několika málo hodin.

Vybírat můžete z více než 100 různých kytic, které pro vás máme denně připravené. Čerstvost květin je zajištěna. Denně je nakupujeme od dlouholetých dodavatelů. Pokud si to budete přát, přiložíme milý vzkaz od vás nebo balení sladkého Raffaella.

K jakémukoliv domu v Dobříši rozvezeme květiny, jež si sami zvolíte.

Spolehlivý rozvoz květin v Dobříši a okolí

Předání květinového daru může být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod. dle vaše požadavku uvedeného v objednávce. Ceny jsou férové. Za dodání pugétu na kteroukoli adresu v ČR v pracovní dny uhradíte 99 Kč. V sobotu, neděli a státní svátek stojí příjezd řidiče na adresu 250 Kč.

Kurýři jsou schopni zajistit rozvážku květin v Dobříši i širokém okolí ještě dnes. Jezdí s klimatizovanými vozy. Při předání jsou diskrétní a nikdy nesdělují informace o objednavateli.


Nevyhovuje Vám Dobříš?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci