Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 99 Kč

Rozvoz květin Příbram a okolí

  • K doručení po Příbrami a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Informace k dovozu květin po Příbrami

Máloco dokáže zpříjemnit den v Příbrami tak jako doručená květina. Zvlášť, když není očekávána. Překvapte svou lásku jen tak a vykouzlete jí úsměv na tváři.

Jak funguje objednání květin v internetovém květinářství?

V e-shopu máme připraveno cca 100 kytic u kterých si můžete zvolit ze 4 velikostí. Pro větší přehlednost jsme pugéty uspořádali do skupin dle příležitosti, druhu a ceny. Jakmile si vyberete tu pravou kytici, stačí vyplnit krátký formulář a zaplatit kartou nebo převodem. Vše je jednoduché a rychlé.

Přidejte k rozváženým květinám sladké Raffaelo nebo designovou vázu. Postarejte se o to, aby vaše milá měla opravdu dokonalý den. K objednávce přidáme zdarma výživu pro rostliny.

Máte Příbram z ruky a přesto potřebujete doručit kytici?

Kytici rozvezeme ještě dnes v Příbrami na adresu bydliště či do zaměstnání. Je jen na vás, kam si objednáte příjezd kurýra. Dle svých potřeb si zvolíte v objednávce čásové pásmo v délce 3 hod. pro předání. Květiny dovážíme od 8:00 do 20:00 hod.

Cena za rozvoz květin

  • V pracovní dny zaplatíte 99 Kč za dovoz kytice na adresu.
  • V So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na pracovní den přijímáme v ten samý den do 16:30 hod. Na víkend a státní svátek objednejte nejpozději do 15:00 hod. poslední pracovní den.

Nevyhovuje vám Příbram?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk