Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Příbram

Máloco dokáže zpříjemnit den v Příbrami tak jako doručená květina. Zvlášť, když není očekávána. Překvapte svou lásku jen tak a vykouzlete jí úsměv na tváři. Kytici doručíme ještě dnes v Příbrami na adresu jejího bydliště či do zaměstnání.

Přidejte k rozváženým květinám sladké Raffaelo a postarejte se o to, aby vaše milá měla opravdu dokonalý den. Objednat můžete rovnou designovou vázu. K objednávce přidáme také výživu pro květiny.

Rozvoz květin Příbram a okolí

Kytice v Příbrami rozvážíme už 15 let a poznali jsme, po čem místní touží. Rádi vám poradíme s výběrem a na přání přidáme zdarma váš vzkaz.

Naši kurýři květiny doručí do všech koutů v Příbrami i do měst a vesnic v okolí - například do Suchodolu, Milína, Dubna, Háje, Narysova, Bohutína, Obecnic, Lhoty u Příbramě, Sádek, Trhových Dušníků a Obecnice.

Nejenom na Příbramsku, ale také po Praze a celé ČR zajišťujeme rozvoz květin. Částku 195 Kč zaplatíte za předání v pracovní dny a v sobotu, neděli a státní svátek za 350 Kč. Čas převzetí zvolíte v objednávce od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jaký termín objednáte.

Nevyhovuje Vám Příbram?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci