Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Kadaň a okolí

  • Květiny doručíme po Kadani a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Co může být krásnějšího než překvapení v podobě doručené květiny? Rozjasněte svým blízkým den a potěšte je pestrou kyticí lučních květin, růží, gerber nebo jinou aranží dle vašeho přání. Ještě dnes ji doručíme po celé Kadani.

Květiny v Kadani rozvážíme už 15 let. Dáváme si záležet i na těch nejmenších detailech, aby kytice vždy udělala tu největší radost. Proto květiny každé ráno vybíráme u dodavatelů a doručíme je zaručeně čerstvé. Chcete udělat dvojnásobnou radost? Přidejte ke květinám také balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Kadaň a okolí

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Kadaně i do všech měst a vesnic v okolí. Květiny rozváží od 8,00 do 20,00 hod. Časové pásmo pro doručení jsou 3 hodiny, takže je jen na vás, kdy řidič dorazí na adresu s kyticí.

Společně s kyticí rádi doručíme váš vzkaz na kartičce, kterou přidáme zdarma. Anebo květiny předáme obdarované úplně anonymně.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na privátní adresu, do zaměstnání, restaurace i na další místa od pondělí do neděle.

  • Cena za dopravu od pondělí do pátku je 129 Kč.
  • Doručení v So, Ne a státní svátek je zpoplatněno 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Proč ke kytici přidáváme sáček s výživou?

Víme, jak vám záleží na tom, aby květiny udělaly radost. Proto k nim přidáme sáček s výživou, který stačí rozmíchat ve váze s vodou, a květiny si zachovají svoji svěžest po delší dobu. Jak o ně pečovat dál? To se dočtete v naší poradně.

Adresa dovozu květin není v Kadani a blízkém okolí?

Kytice rozvážíme po celé České republice. Zkontrolujte lokaci v seznamu měst. A pokud požadovanou obec nenajdete, tak se nic neděje. Opravdu dovoz zajišťujeme i do poslední vísky.

Měna
Jazyk