Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Koryčany a blízké vesnice

  • Květiny doručíme po Koryčanech a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Udělejte nejen dívkám a ženám, dcerám, maminkám, babičkám či tetičkám žijícím v Koryčanech radost krásnou voňavou kyticí, která jim vykouzlí úsměv na tváři a do očí vžene slzy. Taková kytice potěší i nejednoho muže, když ji za vás doručí usměvavý kurýr, bude překvapení ještě větší. Zkuste to!

Doručíme v Koryčanech nejen květiny

Na čerstvé květiny, které denně nakupujeme od prověřených farmářů a dalších dodavatelů jsme specialisté, zvládneme toho ale ještě víc. Kromě květin si totiž můžete objednat i Raffaello, Bohemia Sekt nebo skleněnou vázu, aby obdarovaný měl kytici do čeho dát.

Kdy a kam kytici rozvezem?

Naši řidiči doručí pugét květin po Koryčanech i do dalších obcí v okolí. Do rukou obdarované(ho) kytici předají v místě bydliště, na pracovišti i jiném místě v čase od 8:00 do 20:00 hod.

  • Cena za doručení kytice je od pondělí do pátku 129 Kč.
  • Za doručení v sobotu, neděli a státní svátek zaplatíte 250 Kč.

Ke kytici přidáme i výživu na květiny

Z květin se chceme radovat maximální možnou dobu, umí totiž nejen potěšit, ale také zútulnit naše bydlení. Aby kytice vydržela co nejdéle čerstvá a pěkná, přidáme k ní zdarma i sáček s výživou pro řezané květiny.

Koryčany nejsou tím správným místem?

Ať už chcete kytici doručit do okolí Koryčan, nebo někam dál, vyzkoušejte naše služby. S rozvozem květin máme dlouholeté zkušenosti.

Měna
Jazyk