Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Kyjov

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Kyjově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Kyjov je plný krásných žen. Je v něm zrovna i ta vaše? Pokud jí nemůžete být nablízku, překvapte ji stylovou kyticí. Vyberte její oblíbenou a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celém Kyjově i okolí.

Vybírejte v našem e-shopu z více než 100 připravených kytic. Květiny vždy předáme zaručeně čerstvé. Společně s kyticí obdarovaná obdrží také její výživu, aby se z daru mohla těšit co nejdéle.

Kytice pro všechny příležitosti rozvážíme v Kyjově už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních dam a slečen touží. A proto Vám rádi s výběrem poradíme. Do pugétu zdarma vložíme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Kyjov a okolí ještě dnes

Naši kurýři doručí květiny na každou adresu po celém Kyjově i do okolních měst a vesnic. Nejčastěji předávají květinové dary z růží a lilií. Při kontaktu se zákazníkem jsou diskrétní. Informace o objednavateli a detaily z objednávky zásadně nesdělují.

Při objednání si můžete sami vybrat den a čas předání od 8:00 hod. do 20:00 hod. a to nám označit ve formuláři. Cena za využití této služby v pondělí až pátek je 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Po předání Vám zašleme zprávu na e-mail.


Nevyhovuje Vám Kyjov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci