Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Kyjov a okolí

  • Květiny doručíme po Kyjově a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Kyjově

Kyjov je plný krásných žen. Je v něm zrovna i ta vaše? Pokud jí nemůžete být nablízku, překvapte ji stylovou kyticí. Vyberte její oblíbenou a zbytek nechte na nás. Ještě dnes květiny doručíme po celém Kyjově i okolí.

Vybírejte v našem e-shopu z více než 100 připravených kytic. Květiny vždy předáme zaručeně čerstvé. Společně s kyticí obdarovaná obdrží také její výživu, aby se z daru mohla těšit co nejdéle.

Kytice pro všechny příležitosti rozvážíme v Kyjově už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních dam a slečen touží. A proto Vám rádi s výběrem poradíme. Do pugétu zdarma vložíme váš vzkaz nebo přání.

Rozvoz květin Kyjov a okolí ještě dnes

Naši kurýři doručí květiny na každou adresu po celém Kyjově i do okolních měst a vesnic. Nejčastěji předávají květinové dary z růží a lilií. Při kontaktu se zákazníkem jsou diskrétní. Informace o objednavateli a detaily z objednávky zásadně nesdělují.

Při objednání si můžete sami vybrat den a čas předání od 8:00 hod. do 20:00 hod. a to nám označit ve formuláři. Po předání Vám zašleme zprávu na e-mail.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Kyjov?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk