Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Litomyšl

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Litomyšli a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásná Litomyšl je plná ještě krásnějších žen. Pohybuje se v ní zrovna i vaše milá? Udělejte jí radost nádhernou květinou a vykouzlete jí úsměv na tváři. Pestrou kytici doručíme spolehlivě po celé Litomyšli a okolí.

Květiny nakupujeme každý den přímo u dodavatelů. Můžeme vás proto ujistit, že pugét adresátce dodáme zaručeně čerstvý.

Kytice v Litomyšli rozvážíme už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po jakých místní nejvíce touží. Rádi vám s výběrem poradíme a zdarma přidáme také váš vzkaz na kartičce. Překvapte dvojnásob a přiložte k objednávce balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Litomyšl a okolí ještě dnes

Naši kurýři doručí pugét po celé Litomyšli a také do všech ostatních měst a vesnic v okolí. Řidiči jsou rychlí a spolehliví. Předání květinového daru zvládnou již za několik hodin od objednání. Následně zašlou zprávu na e-mail.

Sami si zvolíte termín, kdy má být váš dar předán. Vybrat si můžete z časových pásem po 3 hodinách od 8:00 do 20:00 hod. Za tuto službu v pracovní dny účtujeme 99 Kč a v ostatní dny (SO, NE a svátek) 250 Kč. Vše je jasné a srozumitelné. Ceny jsou paušální.


Nevyhovuje Vám Litomyšl?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci