Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Svitavy

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Svitavách a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

S květinami je každý den vždy o něco krásnější. Překvapte jimi své nejmilejší a udělejte jim radost. Kytici doručíme ještě dnes po celých Svitavách a okolí.

Rádi vám poradíme s výběrem a na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Nechcete, aby obdarovaná věděla, kdo objednal květiny a rozvážku? Dejte nám vědět a my jí nic neřekneme.

Rozvoz květin Svitavy a okolí

Pestré květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžete si proto být jisti, že je vždy doručíme zaručeně čerstvé. Bezplatně přidáme také výživu, aby kytice byla co nejdéle krásná.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Svitav, Třebovic, Hradce nad Svitavou, Javorníku, Koclířova, Vendolí, Mikulče a všech dalších měst a vesnic v okolí.

Čas rozvážky květinového daru si sami zvolíte ve formuláři objednávky. Vybírat můžete z časových pásem po 3 hodinách v termínu 8:00-20:00 hod. kterýkoli den v týdnu. Za využití donášky květin v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč. A pokud si nevíte s něčím rady, zavolejte nám na 602 686 696.


Nevyhovuje Vám Svitavy?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci