Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Moravská Třebová

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Moravské Třebové a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte radost svým nejbližším a vykouzlete jim úsměv na tváři. S krásnou kyticí to půjde snadno. My ještě dnes květiny doručíme po celé Moravské Třebové.

Potřebujete poradit s výběrem? Kytice v Moravské Třebové rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám a slečnám líbí.

Každý den pro vás pečlivě vybíráme květiny. Můžeme proto zaručit, že je vždy předáme zaručeně čerstvé. Obdarovaná od nás bezplatně obdrží výživu pro rostliny, aby dlouho vydržely svěží.

Zdarma také připojíme váš vzkaz na kartičce. Anebo pugét dodáme anonymně, záleží jen na vás. Přiobjednejte ještě balení sladkého Raffaella a potěšte svou milou dvojnásob.

Rozvoz květin Moravská Třebová a okolí každý den

Naši kurýři dovezou váš květinový dar na kterékoli místo v Moravské Třebové i do dalších měst a vesnic v okolí. Za doručení květin do rukou obdarované v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v SO, NE a svátek 250 Kč. Řidiči jsou profesionálové a při kontaktu s příjemkyní daru jsou diskrétní a taktní.

Čas příjezdu řidiče na adresu si určíte sami v objednávce. Zadáte datum a časový slot v rozsahu 180 min. (např. od 11:00 do 14:00 hod.), kdy má dojít k dodání. Nevíte, kdy bude obdarovaná na adrese? Napište nám to do poznámky a my se s ní telefonicky domluvíme.


Nevyhovuje Vám Moravská Třebová?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci