Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Mariánské Lázně

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Mariánských Lázní a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Pohodový den v Mariánských Lázních dokáže zlepšit kytice předaná kurýrem. Překvapte svou milou a vykouzlete jí úsměv na tváři. Pestré květiny už za několik hodin doručíme po celých Mariánských Lázních.

Objednání květin on-line šetří čas i peníze

V e-shopu jsme pro vás připravili 100 kytic s možností volby až ze 4 velikostí. Jakmile zvolíte tu pravou aranži, vyplníte údaje nutné pro dodání a zaplatíte převodem nebo platební kartou. Pak už je to na nás. Pugét připravíme a dovezem v požadovaném termínu na zadanou adresu.

Přiobjednat můžete také například balení sladkého Raffaella či láhev Bohemia sektu. Zdarma také přidáme váš vzkaz na kartičce. Rádi vám poradíme s výběrem a prozradíme, co se místním ženám líbí.

Rozvoz květin Mariánské Lázně a okolí

Dárkové kytice rozvážíme v Mariánských Lázních a okolí už 15 let. Naši kurýři se dostanou do všech koutů Mariánských Lázní i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Za předání květinového daru na adresu obdarované účtujeme 99 Kč v pracovní dny a v ostatní dny 250 Kč. Sami si můžete zvolit den v týdnu a i 3 hodinové časové pásmo od 8:00 hod. do 20:00 hod., kdy k předání dojde.

Čerstvé květiny každý den

Květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme bezplatně její výživu, aby se obdarovaná mohla z květů těšit co nejdéle.


Nevyhovuje Vám Mariánské Lázně?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci