Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Tachov

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Tachově a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Vykouzlete své milé úsměv na tváři. Povede se vám to s krásnou kyticí. My  květiny ještě dnes doručíme po celém Tachově.

Chcete poradit s výběrem? Kytice v Tachově rozvážíme už 15 let a poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi také zdarma připojíme váš vzkaz na kartičce. Přidat můžete i balení sladkého Raffaella.

Rozvoz květin Tachov a okolí

Květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Dáváme si záležet na těch nejmenších detailech, aby byla výsledná kytice jednoduše neodolatelná. Společně s kyticí doručíme i výživu pro rostliny.

Naši kurýři objednaný pugét rozvezou po celém Tachově i do všech měst a vesnic v okolí během několika hodin. Cena za příjezd řidiče v pracovní dny je 99 Kč a o víkendu a státním svátku 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Tachov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci