Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nový Jičín

Překvapte svou nejmilejší pestrou kyticí. Vyberte si ni v našem e-shopu tu pravou aranži. V nabídce máme 100 připravených kytic s možností volby velikosti. Doručení po celém Novém Jičíně i okolí zvládneme ještě dnes.

Kvalita květin je na prvním místě

Kytice v Novém Jičíně rozvážíme už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dívek a žen touží. Jsou to čerstvé a kvalitní květiny. Proto je nakupujeme od prověřených dodavatelů a pěstitelů.

Květiny vždy předáme čerstvé a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz. Společně s kyticí doručíme i její výživu, kterou od nás dostanete bezplatně. Dbáme na dlouhou životnost rostlin.

Rozvoz květin Nový Jičín a okolí

Termín předání květinového daru si můžete zvolit na kterýkoli den v týdnu. Čas příjezdu řidiče zadáte ve formuláři od 8:00 do 20:00 hod. v intervalu 3 hodin. Cena za dodání v pracovní dny je 99 Kč a v ostatní dny včetně státních svátků 250 Kč. Po úspěšném předání zašleme zprávu e-mailem.

Naši kurýři dojedou za obdarovanou na kteroukoli adresu v Novém Jičíně a do dalších měst a okolních venic. Při předání jsou maximálně diskrétní a zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Férové ceny - po celé ČR stejné Ano
Rychlé doručení během několika hodin Ano
Zdarma kartička s vaším textem ke kytici Ano
Zdarma výživa pro řezané rostliny Ano
Informace po předání zaslaná e-mailem Ano
Používáme klimatizované vozy Ano
Telefonická podpora PO - NE Ano

Nevyhovuje Vám Nový Jičín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci