Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Nový Jičín

Překvapte svou nejmilejší krásnou kyticí. Vyberte tu pravou z více než 300 aranží, které pro vás máme v nabídce. Ještě dnes květiny doručíme po celém Novém Jičíně i okolí.

Kytice v Novém Jičíně rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce místních dívek a žen touží. Udělejte radost své lásce, mamince nebo kolegyni. Květiny předáme vždy čerstvé a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz.

Rozvoz květin Nový Jičín a okolí

Krásný a pestrý pugét rozjasní den každé ženě a zpříjemní slavnostní i obyčejné chvíle. Společně s kyticí doručíme i její výživu, kterou od nás dostanete bezplatně. Na čerstvosti nám záleží.

Naši kurýři dojedou za obdarovanou na kteroukoliv adresu v Novém Jičíně a také v Bernarticích nad Odrou, Šenově u Nového Jičína, Kuníně, Libhošti, Jeseníku nad Odrou, Hodslavicích, Hostašovicích, Mořkově i v dalších městech a vesnicích v okolí.

Termín dodání květinového daru si můžete zvolit kterýkoli den v týdnu v čase od 8:00 do 20:00 hod. ve 3. hodinových pásmech. Cena za dodání je 195 Kč v pracovní dny a v ostatní dny včetně státních svátků je 350 Kč. Po úspěšném předání zašleme e-mail se zprávou.

 

Nevyhovuje Vám Nový Jičín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci