Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Valašské Meziříčí

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Valašském Meziříčí a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásnému Valašsku už chybí jen jedna věc: nádherné květiny doručené vaší nejmilejší. Překvapte ji pestrou kyticí a vykouzlete jí úsměv na tváři. Květiny doručíme po celém Valašském Meziříčí ještě dnes.

Potřebujete poradit s výběrem? Dejte nám vědět. Kytice na Valašsku rozvážíme už 15 let a za tu dobu jsme poznali, po čem srdce lidí v tomto krásném kraji touží. Na přání doručíme společně s kyticí také váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Valašské Meziříčí a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. K objednávce můžete přidat také balení sladkého Raffaella a zdvojnásobit radost.

Naši kurýři doručí květiny ještě dnes za 99 Kč v pracovní dny po celém Valašském Meziříčí, Poličné, Jarcové, Velké Lhotě, Lešné, Choryni, Kelči, Brance, Krhové, Zašové i do dalších měst a vesnic v okolí. Svoji milou můžete potěšit i o víkendu a ve svátek za 250 Kč za dodání do jejích rukou.

Sami si můžete zvolit časové pásmo dovozu pugétu od 8:00 hod. do 20:00 hod. Objednávku zaplatíte platební nebo kreditní kartou či převodem.


Nevyhovuje Vám Valašské Meziříčí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci