Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Vsetín

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Vsetíně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Kromě pohledu na krásné Beskydy potěší vaše nejmilejší ve Vsetíně i nádherné květiny. Překvapte je pestrou kyticí a zpříjemněte jim den. Květiny doručíme ještě dnes do všech koutů valašského ráje.

Kytice ve Vsetíně rozvážíme už více než 15 let. Poznali jsme za tu dobu, po čem srdce místních dam v tomto krásném městě touží. S výběrem vám rádi poradíme. Obdarované předáme samozřejmě jakoukoli kytici, která vám padne do oka. Na přání zdarma přiložíme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Vsetín a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Navíc bezplatně obdržíte sáček s výživou pro řezané rostliny. K objednávce můžete přidat také balení sladkého Raffaella.

Květiny dovezeme po celém Vsetíně, Hošťálkové, Jablůnce, Pržnu, Leskovci, Hovězí, Valašské Polánce i do dalších měst a vesnic v okolí.

Cena za příjezd řidiče s vaším darem v pracovní dny je 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátky 250 Kč. Kurýři jsou připraveni kyždý den od 8:00 do 20:00 hod. Je jen na vás, jaké 3. hodinovém pásmo pro předání v objednávce zvolíte.


Nevyhovuje Vám Vsetín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci