Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Rožnov pod Radhoštěm

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

V malebném Rožnově pod Radhoštěm je spousta krásných žen. Pohybuje se tam zrovna i vaše vyvolená? Překvapte ji jen tak nádhernou kyticí. Vsadíme se, že jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Květiny ještě dnes doručíme po celém Rožnově pod Radhoštěm.

Denně čerstvé květiny s doručením

Každé ráno pro vás pečlivě vybíráme nové květiny. Můžete si proto být jisti, že kytici vždy předáme zaručeně čerstvou. Bezplatně přiložíme také její výživu, aby byla co nejdéle krásná. Chcete překvapit dvojnásobně? Objednejte balení sladkého Raffaella nebo láhev Bohemia sektu.

Kytice v Rožnově pod Radhoštěm dovážíme už 15 let. Nejčastěji zákazníci objednávají aranže z gerber a růží. Na přání zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Rádi vám poradíme s výběrem.

Rozvoz květin v Rožnově pod Radhoštěm a okolí ještě dnes

Naši kurýři doručí kytici do všech koutů Rožnova pod Radhoštěm, a všech ostatních měst a vesnic v okolí. K dopravě používají auta s klimatizací. Při předání jsou maximálně diskrétní a zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Objednávku můžete zadat 24/7, kdykoli se Vám to bude hodit. Klidně i ve vlaku v 6 hod. ráno. Za dodání květin v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v ostatní dny 250 Kč. Dle své potřeby si vyberete i časové pásmo pro předání květinového daru v rozpětí tří hodin od 8:00 do 20:00 hod.


Nevyhovuje Vám Rožnov pod Radhoštěm?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci