Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Frenštát pod Radhoštěm

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Frenštátu pod Radhoštěm a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Udělejte radost svým nejbližším. Krásná kytice jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemní den. My ještě dnes květiny doručíme po celém Frenštátu pod Radhoštěm.

Květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů a pěstitelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí bezplatně dodáme její výživu.

Už 15 let rozvážíme kytice po Frenštátu pod Radhoštěm. Za tu dobu jsme poznali, které pugéty jsou nejoblíbenější. Nejčastěji dovážíme květinové aranže z růží nebo gerber. Rádi vám s výběrem poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Anebo kytici doručíme úplně anonymně, záleží jen na vás.

Rozvoz květin Frenštát pod Radhoštěm a okolí

Naši kurýři přijedou na vámi zadanou adresu ve Frenštátu pod Radhoštěm i do všech dalších měst a vesnic v okolí. Při kontaktu s obdarovanou jsou diskrétní a taktní. Jsou to profesionálové a vědí, jak se chovat. Informace o zákazníkovi nesdělují.

Doplňující informace k doručení květin ve Frenštátu pod Radhoštěm

  • Cena za rozvážku kytic v pondělí až pátek je 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 250 Kč. Částka je paušální.
  • Květiny dovážíme v pondělí – neděli.
  • Kurýři dorazí na adresu v časových pásmech v rozsahu 3 hod. od 8:00 do 20:00 hod. dle vašeho požadavku.
  • Ke kytici je možno přiobjednat luxusní bonboniéru Raffaello, Bohemia sekt nebo vázu.
  • Objednávku zaplatíte kartou či převodem.

Nevyhovuje Vám Frenštát pod Radhoštěm?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci