Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Otrokovice

Stačí krásná kytice a den je hned o něco lepší. Potěšte své nejmilejší v Otrokovicích a udělejte jim radost pestrými květinami. Ještě dnes je do několika hodin doručíme.

Květiny v Otrokovicích rozvážíme už 15 let. Poznali jsme za tu dobu, co se místním ženám líbí, a s výběrem vám rádi poradíme. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce.

Rozvoz květin Otrokovice a okolí

Krásné květiny pro vás každý den vybíráme přímo u dodavatelů. Můžeme proto zaručit, že jsou vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí doručíme také její výživu.

Naši kurýři se dostanou do všech koutů Otrokovic, Tlumačova, Žlutavy, Pohořelic, Tečovic, Bělova, Machové, Kvasic, Karlovic, Halenkovic, Trávníků i dalších obcí v okolí.

Předání květinového daru naším kurýrem do rukou obdarované stojí ve všední den 195 Kč a v ostatní dny včetně státních svátků 350 Kč. Při objednání si zvolíte dle svého požadavku časové pásmo od 8:00 do 20:00 hod. pro předání vašeho daru.

Nevyhovuje Vám Otrokovice?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci