Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Zlín

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Zlíně a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Překvapte svoji milou a udělejte jí radost rozmanitou kyticí. Ještě dnes květiny doručíme ve Zlíně a okolí. Dojem z darovaného pugétu umocníte přiložením láhve Bohemia sektu nebo prémiovou bonboniérou Raffaello.

Rychlý rozvoz květin ve Zlíně a okolí

Ve Zlíně rozvážíme kytice už 15 let. Naši řidiči jsou proškolení profesionálové, kteří zvládnou předat květinový dar již do 2 hod. od objednání. Při kontaktu s příjemkyní kytice vždy zachovají diskrétnost. K přepravě využívají klimatozivané vozy.

Proč objednat online kytici s doručením ve Zlíně?

Protože jsme poznali touhy místních žen. V našem internetovém květinářství jsme pro ně připravili cca 100 květin v několika velikostech. Rádi vám poradíme s výběrem a zdarma také přidáme váš vzkaz nebo přání.

Ještě by vás mohlo zajímat

Cena za doručení v pracovní dny 99 Kč
Cena za doručení v SO, NE a svátek 250 Kč
Zdarma kartička s vaším přáním Ano
Objednávky na dnes (pracovní den) do 17:00 hod. Ano
Doručení květin v okolí Zlína Ano
Zdarma určení času předání (slot 180 min.) Ano
Zdarma výživa pro rostliny Ano

 


Nevyhovuje Vám Zlín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci