Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Pohořelice a okolní vísky

  • Květiny doručíme po Pohořelicích a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Na spojnici Brna s Vídní a Znojmem najdeme město Pohořelice, které je známé nejen výlovem rybníka a skvělými pstruhy a kapry. Město v úrodné krajině je i střediskem obilnářství, vinařství a příjemných lidí. Co jim zpestřit den krásnou kyticí barevných květin?

Jak si objednat kytici, kterou doručí kurýr do Pohořelic i okolí?

Na našem e-shopu si vyberte kytici, kterou chcete doručit. Vybírat můžete z předem sestavených kytic rozdělených podle ceny a druhu, případně i podle příležitosti. Na jednom místě tak najdete kytice k narozeninám, svátku, promoci nebo smuteční kytice. Pak už stačí zadat údaje o příjemci, vybrat čas doručení, objednávku zaplatit a zbytek je na nás.

Květiny rozvážíme 7 dní v týdnu v čase 8-20 hod. Přesnější termín předání kytice obdarované si sami vyberete z tří hodinových zón (8-11, 11-14, 14-17, 17-20 hod.). A vtomto čase řidič přijede.

Věděli jste, že rozvoz květin zajišťujeme po celé ČR?

 

Cena za doručení květin

  • Za využití kurýra od pondělí do pátku zaplatíte 129 Kč.
  • Za rozvoz o víkendu a státním svátku si účtujeme 250 Kč.
  • Ceny jsou paušální a platné pro Pohořelice a celou Českou republiku.

Naše kytice jsou krásné a čerstvé

Na tom, aby kytice doručená našimi kurýry, byla vždy perfektní a čerstvá, na tom si zakládáme. Však květiny denně nakupujeme od prověřených dodavatelů, ke každé kytici navíc zdarma přidáme i výživu pro řezané květiny.

Město Pohořelice vám nevyhovuje?

Náš rozvoz funguje nejen v Pohořelicích a okolí, ale také po celé ČR. Kytici tedy doručíme i do Chebu, OrlovéKolína a dalších měst České republiky.

Měna
Jazyk