Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Sezimovo Ústí

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Sezimově Ústí a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Každý den u nás začíná v záplavě květin. Ty totiž vážeme v překrásné kytice, jež můžete vidět na našich stránkách. Jsme ale otevřeni také vaší fantazii. Vy nejlépe znáte osobu v Sezimově Ústí, které květiny doručíme.

Ženy milují kytice, a pokud k nim dostanou ještě sladkost, jsou doslova v sedmém nebi. U nás lze přiobjednat i kokosové kuličky Raffaello.

Chcete-li přidat vzkaz, napíšeme jej podle vašeho přání, vložíme ho do pugétu a rozvezeme zdarma.

Rozvoz květin Sezimovo Ústí a okolí

Chcete obdarovat květinami v Sezimově Ústí a okolí? Není problém. Doručujeme jak ve městě, tak i v Turovci, Soukeníku, Pracově, Radimovicích u Želče, Větrovech, Slapech, Libějicích a dalších okolních obcích. Máme spolehlivé kurýry.

Předání můžeme zajistit dle vašeho požadavku kdykoli během dne od 8:00 do 20:00 hod. K ceně za květiny vám bude přičteno 99 Kč za doručení v pracovní dny a 250 Kč za dodání o víkendu a státním svátku.

A pokud máte na nás jakýkoli dotaz nebo vám něco není jasné, neváhejte nám zavolat na +420602686696.


Nevyhovuje Vám Sezimovo Ústí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci