Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin Po-Pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Ústí nad Orlicí a okolí

  • K doručení dnes po Ústí nad Orlicí a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Ústí nad Orlicí

Každá slavnostní příležitost si zaslouží krásné květiny. Barevná kytice může potěšit i v obyčejné dny, jen tak, pro radost. Ještě dnes květiny doručíme po celém Ústí nad Orlicí.

Snadné objednání květin on-line

V e-shopu jsme pro vás připravili 100 kytic s možností volby velikosti. Výběr aranže a její objednání včetně platby kartou nebo převodem zabere jen pár minut. Je to opravdu velmi rychlé.

Kytice rozvážíme v Ústí nad Orlicí už 15 let. Víme, co se místním ženám i dívkám líbí, a rádi se s vámi podělíme o jejich nejoblíbenější květiny. Jsou to růže a gerbery. Na přání také zdarma připojíme váš vzkaz na kartičce. Chcete kromě kytice darovat i něco na zub? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Každé ráno pro vás pečlivě vybíráme nové květiny. Můžeme proto zaručit, že je vždy předáme stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí dodáme bezplatně také její výživu.

Rozvoz květin Ústí nad Orlicí a okolí

Naši kurýři rozvezou kytice v Ústí nad Orlicí i do všech měst a vesnic v okolí. K dopravě využívají klimatizované vozy. Při kontaktu s obdarovanou jsou diskrétní. Zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Datum a čas předání si sami zvolíte ve formuláři. Květiny jsme schopni předat ještě dnes. Předání si naplánujete pomocí časových pásem v rozpětí 3 hod.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Ústí nad Orlicí?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk