Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Ústí nad Orlicí

Vyberte si kytici a my ji doručíme zítra po Ústí nad Orlicí a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Každá slavnostní příležitost si zaslouží krásné květiny. Barevná kytice může potěšit i v obyčejné dny, jen tak, pro radost. Ještě dnes květiny doručíme po celém Ústí nad Orlicí.

Snadné objednání květin on-line

V e-shopu jsme pro vás připravili 100 kytic s možností volby velikosti. Výběr aranže a její objednání včetně platby kartou nebo převodem zabere jen pár minut. Je to opravdu velmi rychlé.

Kytice rozvážíme v Ústí nad Orlicí už 15 let. Víme, co se místním ženám i dívkám líbí, a rádi se s vámi podělíme o jejich nejoblíbenější květiny. Jsou to růže a gerbery. Na přání také zdarma připojíme váš vzkaz na kartičce. Chcete kromě kytice darovat i něco na zub? Přidejte balení sladkého Raffaella.

Každé ráno pro vás pečlivě vybíráme nové květiny. Můžeme proto zaručit, že je vždy předáme stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí dodáme bezplatně také její výživu.

Rozvoz květin Ústí nad Orlicí a okolí

Naši kurýři rozvezou kytice v Ústí nad Orlicí i do všech měst a vesnic v okolí. K dopravě využívají klimatizované vozy. Při kontaktu s obdarovanou jsou diskrétní. Zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Služba dodání květin řidičem stojí při využití v pondělí-pátek (pracovní dny) 99 Kč a o víkendu a státním svátku 250 Kč. Datum a čas předání si sami zvolíte ve formuláři. Květiny jsme schopni předat ještě dnes. Předání si naplánujete pomocí časových pásem v rozpětí 3 hod.


Nevyhovuje Vám Ústí nad Orlicí?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci