Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Varnsdorf

Vyberte si kytici a my ji doručíme ještě dnes po Varnsdorfu a okolí. Je jen na vás, jaký čas předání zvolíte. Za dovoz zaplatíte v pracovní dny 99 Kč a v SO, NE a státní svátek 250 Kč.

Krásný den může být ještě nádhernější. Postarají se o to pestré květiny, které vašim blízkým zaručeně zlepší náladu. Ještě dnes je doručíme po celém Varnsdorfu.

Objednejte květiny on-line

V našem e-shopu jsme pro vás připravili 100 kytic až ve 4 velikostech. Jakmile si vyberete tu pravou aranži, vyplníte krátký formulář a zaplatíte převodem nebo kartou. Dále je to už na nás. Kytici uvážeme a na vaše přání zdarma připojíme váš vzkaz. V požadovaném čase kytici dovezeme na adresu a předáme obdarované.

Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že je doručíme vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí bezplatně dodáme také její výživu. Přidat můžete balení sladkého Raffaella.

Potřebujete poradit s výběrem nebo se chcete jen na něco zeptat? Kytice ve Varnsdorfu rozvážíme už 15 let, a rádi vám proto zodpovíme všechny otázky ohledně jejich doručení nebo výběru. 

Profesionální rozvoz kytic Varnsdorf a okolí

Naši kurýři zajistí doručení do všech koutů Varnsdorfu i do dalších měst a vesnic v okolí. Předání se uskuteční ve vámi objednaném dni a v časovém pásmu 3 hodin, klidně i dnes. K dopravě využívají klimatizovaná auta.

Řidiči již vědí, jak mají postupovat a zachovat diskrétnost. V žádném případě nesdělují jméno objednavatele a ani další podrobnosti o objednávce. Dodání květinové aranže na adresu v pracovní dny vás bude stát 99 Kč a o víkendu a státním svátku zaplatíte 250 Kč.


Nevyhovuje Vám Varnsdorf?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci