Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení květin po-pá 129 Kč a víkend 250 Kč

Rozvoz květin Varnsdorf a okolí

  • K doručení zítra po Varnsdorfu a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Informace k dovozu květin po Varnsdorfu

Krásný den může být ještě nádhernější. Postarají se o to pestré květiny, které vašim blízkým zaručeně zlepší náladu. Ještě dnes je doručíme po celém Varnsdorfu.

Objednejte květiny on-line

V našem e-shopu jsme pro vás připravili 100 kytic až ve 4 velikostech. Jakmile si vyberete tu pravou aranži, vyplníte krátký formulář a zaplatíte převodem nebo kartou. Dále je to už na nás. Kytici uvážeme a na vaše přání zdarma připojíme váš vzkaz. V požadovaném čase kytici dovezeme na adresu a předáme obdarované.

Krásné květiny pro vás každé ráno pečlivě vybíráme. Můžeme proto zaručit, že je doručíme vždy stoprocentně čerstvé. Společně s kyticí bezplatně dodáme také její výživu. Přidat můžete balení sladkého Raffaella.

Potřebujete poradit s výběrem nebo se chcete jen na něco zeptat? Kytice ve Varnsdorfu rozvážíme už 15 let, a rádi vám proto zodpovíme všechny otázky ohledně jejich doručení nebo výběru. 

Profesionální rozvoz kytic Varnsdorf a okolí

Naši kurýři zajistí doručení do všech koutů Varnsdorfu i do dalších měst a vesnic v okolí. Předání se uskuteční ve vámi objednaném dni a v časovém pásmu 3 hodin, klidně i dnes. K dopravě využívají klimatizovaná auta.

Řidiči již vědí, jak mají postupovat a zachovat diskrétnost. V žádném případě nesdělují jméno objednavatele a ani další podrobnosti o objednávce.

Cena za rozvoz květin

Kytice doručujeme na adresu od pondělí do neděle.

  • V Po-Pá zaplatíte 129 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na víkend a státní svátek je nutné zadat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Nevyhovuje vám Varnsdorf?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk