Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.

Rozvoz květin Znojmo

Malebné město jako Znojmo je krásné na každém rohu. Jen máloco zvládne jeho kouzlo překonat. Nádherná kytice to ale dokáže. Překvapte svou lásku doručenou květinou a zpříjemněte jí den.

Kytice ve Znojmě rozvážíme už 15 let a za ty roky již víme, po čem srdce žen i dívek v kraji vína touží. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete také sladké Raffaello a kromě očí potěšit i chuťové buňky.

Rozvoz květin Znojmo a okolí

Čerstvé květiny vybíráme každý den na květinových trzích a dáváme si záležet na těch nejmenších detailech. Díky tomu je doručená kytice jednoduše neodolatelná.

Dovoz zajistíme ještě dnes po celém Znojmě, Šatově, Novém Šardově, Novém Šaldorfu-Sedlešovicích, Tasovicích, Suchohrdlech i do všech dalších měst a vesnic v okolí.

Předání pugétu může proběhnout kdykoli v čase 8-20 hod. 7 dní v týdnu. Datum a časové pásmo v rozsahu 3 hodin zadáte ve formuláři objednávky. Za příjezd řidiče na adresu v pracovní dny zaplatíte 99 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek uhradíte 250 Kč.

Rozvoz květin zajišťujeme také po Praze a celé České republice.


Nevyhovuje Vám Znojmo?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci