Váš prohlížeč není podporován. Doporučujeme použít nejnovější Chrome, Firefox nebo Safari.
Doručení Po-Pá 99 Kč

Rozvoz květin Znojmo a okolí

  • K doručení po Znojmě a blízkých obcích
  • Každou kytici váže profi florist(k)a
  • Garantujeme čerstvost 7 dní

Květiny & kytice

Oblíbené kategorie

Informace k dovozu květin po Znojmě

Malebné město jako Znojmo je krásné na každém rohu. Jen máloco zvládne jeho kouzlo překonat. Nádherná kytice to ale dokáže. Překvapte svou lásku doručenou květinou a zpříjemněte jí den.

Kytice ve Znojmě rozvážíme už 15 let a za ty roky již víme, po čem srdce žen i dívek v kraji vína touží. Rádi vám proto poradíme s výběrem a zdarma přiložíme vaše přání nebo vzkaz. Objednat můžete také sladké Raffaello a kromě očí potěšit i chuťové buňky.

Rozvoz květin Znojmo a okolí

Předání pugétu může proběhnout kdykoli v čase 8-20 hod. 7 dní v týdnu. Datum a časové pásmo v rozsahu 3 hodin zadáte ve formuláři objednávky.

Řidiči dovezou váš květinový dar a případně bonboniéru nebo sekt po Znojmě a blízkém okolí. Předání do rukou obarované je diskrétní. Kurýři zásadně nesdělují informace o objednavateli.

Rozvoz květin zajišťujeme také po Praze a celé České republice.

Cena za rozvoz květin

  • V Po-Pá zaplatíte 99 Kč.
  • Cena za dopravu v So, Ne a státní svátek je 250 Kč.

Ceny jsou paušální a platné pro všechna města a vesnice České republiky.

Objednávky na pracovní den přijímáme do 16:30 hod. Na víkend a státní svátek je nutné objednat nejpozději poslední pracovní den do 15:00 hod.

Nevyhovuje vám Znojmo?

Nevadí, podívejte se do seznamu měst. Pokud byste v přehledu nenašli požadovanou obec, tak se nic neděje. Opravdu doručujeme po celé České republice!

Měna
Jazyk