Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Brno

Rozvoz květin Brno

V Brně žije více než 185 000 žen. Všem květinu nezvládneme předat, ale vaší vyvolené ano. Vyberte si kytici a zbytek nechte na nás. Po Brně a okolí doručíme květiny ještě dnes.

Pugéty si od nás v Brně můžete objednávat už 15 let. Za tu dobu jsme poznali, po čem srdce jihomoravských žen a dívek touží. Vůbec nejčastěji rozvážíme po Brně a okolí kytice z růží a lilií. Ale zvolit můžete jakoukoukoli aranži, která vám padne do oka.

Rozvoz květin Brno a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Zdarma také přidáme přání nebo vzkaz pro příjemce.

Květiny doveze řidič nejen po celém Brně ale i do Tuřan, Moravan, Ostopovic, Bílovic nad Svitavou, Podolí, Chrlic, Bystrce, Žebětína a dalších měst a vesnic v okolí.

Služba kurýra stojí v pracovní dny 195 Kč a v sobotu, neděli a státní svátek 350 Kč. Objednat si ho můžete v čase 8:00 - 20:00 hod. v časových pásmech po třech hodinách. V případě požadavku na dodání mimo časový rozsah nás prosím kontaktujte z důvodu ověření našich možností.

Nevyhovuje Vám Brno?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

velký výběr kytic, doprava až k adresátovi v dohodnutém čase

Ověřený zákazník 27.4.2020

+ perfektní komunikace
Komunikace s obchodem byla perfektní a stejně tak kytice, které dle kolegyně, která ji dostala k narozeninám vydržela nejdéle, co zažila. Příští týden opět ráda využiju!

Olga 25.4.2020

+ zboží dorazilo v pořádku a přesně v domluvený čas
+ květina byla nádherná, prý vydržela týden (což je u růží myslím dost)
+ překvapení pro obdarovanou bylo perfektní :-)

Helena 24.4.2020