Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Český Těšín

Rozvoz květin Český Těšín

Pohled na krásné květiny zaručeně rozzáří každý den. Překvapte svou milou nádhernou kyticí ke slavnostní příležitosti anebo jen tak pro radost. Pestré květiny ještě dnes doručíme po celém Českém Těšíně a okolí.

Zpříjemněte své milované den dvojnásob a přidejte ke kytici balení sladkého Raffaella. Na přání také zdarma přidáme váš vzkaz na kartičce. Anebo rozvážku květin provedeme anonymně a adresátce v Českém Těšíně nesdělíme, kdo je zasílá. Záleží jen na vás.

Rozvoz květin Český Těšín a okolí

Vybírat můžete z více než 300 květin, které vám vždy doručíme zaručeně čerstvé. Ke kytici zdarma přidáme i sáček s výživou pro prodloužení její životnosti.

Květiny dovezeme zkrátka po celém Českém Těšíně, Chotěbuzi, Mistřovic, Vělopolí, Ropic, Třanovic, Albrechtic i do dalších měst a vesnic v okolí. Předání zajistíme u obdarované doma, v zaměstnání, ale klidně i v kadeřnictví.

Dodání v pracovní den je za 195 Kč a v ostatní dny za 350 Kč. Dle svého požadavku si zvolíte časové pásmo, ve kterém se objeví náš kurýr u obdarované s vaším pugétem. Může to být kdykoli během dne od 8:00 hod. do 20:00 hod.

Nevyhovuje Vám Český Těšín?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

Bezva servis. Dodávka super. Děkujeme mockrát

Evicka77 28.6.2020

+ Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivé dodání

Syska 28.6.2020

+ Velmi rychlá služba.
+ Jednoduché objednání.
Byla jsem velmi spokojená s kvalitou služby a obdarovaná paní s krásnou kyticí.

Mirka 28.6.2020