Menu
+420 602 686 696
Měna: USD, EUR Jazyk: EN, RU Přihlásit se Vyhledat
Rozvoz květin > Kam doručujeme > Paskov

Rozvoz květin Paskov

Ve městě, které si dá do znaku Pannu Marii, si musí vážit žen. Víme, jak je ocenit ještě víc. Čerstvá květina doručená do rukou obdarované zaručeně potěší a navíc vydrží dělat radost na dlouho.

Denně je pro vás vybíráme u našich dodavatelů a vozíme přímo tam, kam si sami určíte. Rozvážení květin v Paskově a okolí svěřujeme spolehlivým kurýrům. Město i okolí dobře znají a vždy se vám budou snažit vyjít vstříc.

Doplňte objednávku osobním vzkazem nebo přáním zdarma. Předáme ho spolu s květinou. Celý proces vám zabere jen pár minut a vyřídíte ho odkudkoli, kde je připojení k internetu.

Rozvoz květin Paskov a okolí

Kurýři jsou přiraveni doručit květinové dary nejen v Paskově, ale i v Krmelíně, Řepišti, Žabeni, Nové Bělé i dalších měst a obcí v okolí.

Rozvážka se může uskutečnit v čase od 8:00 do 20:00 hod. Záleží jen na Vás, jakou dobu si zvolíte - dopoledne, odpoledne či večer. Příjezd řidiče v pracovní dny stojí 195 Kč a v ostatní dny 350 Kč.

Vyzkoušejte naše služby a každou příští cestu do květinářství si už nejspíš rozmyslíte.

Nevyhovuje Vám Paskov?

Krásné květiny rozvezeme do všech měst v České republice i do všech vesnic a nejzapadlejších koutů v okolí. Podívejte se na mapu rozvozu a vyberte si město, do kterého chcete nechat kytici doručit.

Co o nás říkají naši zákazníci

velký výběr kytic, doprava až k adresátovi v dohodnutém čase

Ověřený zákazník 27.4.2020

+ perfektní komunikace
Komunikace s obchodem byla perfektní a stejně tak kytice, které dle kolegyně, která ji dostala k narozeninám vydržela nejdéle, co zažila. Příští týden opět ráda využiju!

Olga 25.4.2020

+ zboží dorazilo v pořádku a přesně v domluvený čas
+ květina byla nádherná, prý vydržela týden (což je u růží myslím dost)
+ překvapení pro obdarovanou bylo perfektní :-)

Helena 24.4.2020